MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Pełnokontaktowe Walki Rycerskie wracają do Gdyni! „Starcie Gigantów” już 13 maja w YMCA.

Gala walk rycerskich w Gdyni. Beda iskry 2023

Gala walk rycerskich w Gdyni. Beda iskry 2023

Pełnokontaktowe Walki Rycerskie to nowy, profesjonalny sport w historycznej oprawie, łączący kultywowanie kultury fizycznej z historyczną pasją, patriotyzmem i dbałością o wartości rycerskie. Poza aspektem rekonstrukcji, zawodnicy walczący w formule PWR trenują wyczynowi sportowcy, treningi fechtunku uzupełniając o przygotowanie fizyczne i mieszane sztuki walki.

Gdyńska impreza będzie prawdziwym świętem tego sportu, w szrankach zobaczymy znakomitych szermierzy, medalistów Mistrzostw Świata oraz Polski.

– Sukces dwóch pierwszych gal Pełnokontaktowych Walk Rycerskich oraz projektu “Pierwsza Krew” dla zawodników semi-pro motywuje nas do kolejnych działań. Legendarna dla rozwoju polskich walk rycerskich sala YMCA jest idealną areną do organizacji trzeciej edycji, która wyłoni faworytów w walce o międzynarodowe pasy organizacji. Zapraszamy na “Starcie Gigantów” która z pewnością dostarczy Państwu wrażeń związanych z pełnokontaktową rywalizacją w duchu wartości rycerskich. – wyjaśnia Emil, właściciel federacji Pełnokontaktowych Walk Rycerskich.

Wydarzenie, które pod nazwą „Starcie Gigantów” odbędzie się 13 maja w Gdyni to trzecia edycja numerowanej gali federacji PWR, promującej walki rycerskie w pełnokontaktowej odsłonie. Organizatorzy zaplanowali 6 międzynarodowych walk 1/1 pomiędzy utytułowanymi zawodnikami w pełnych, średniowiecznych zbrojach. W trzyrundowych pojedynkach dozwolone będą m.in.: uderzenia mieczem, tarczą, kopnięcia, obalenia i walka w parterze. Walki są niezwykle efektowne, nokaut z tej formuły umieścił na swoim Facebooku nawet sam Mike Tyson. Możemy się więc spodziewać, że w Gdyni nie zabraknie iskier. Startujący zawodnicy to ścisła krajowa oraz europejska czołówka tego sportu!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x