MMA News

wszystko związane ze światem MMA

High League 6. Darmowa transmisja walki i wyniki gali

HIGH League 6 Studio i darmowa walka

HIGH League 6 Studio i darmowa walka

Nie przegapcie szóstej gali High League, która odbędzie się 18 marca 2023 roku w katowickim Spodku! Na tej wyjątkowej gali zobaczymy walki m.in. Daro Lwa, “Ludwiczka”, Pawła Jóźwiaka, Marcina Najmana, “Bad Boya”, “Don Diego”, Dawida “Crazy” Załęckiego oraz Dubiela i pashyBicepsa. Pełna oferta zakładów prematch oraz live na walki HIGH League 6 jest dostępna tylko na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Nie zapomnijcie, że o godzinie 19:15 na kanale YouTube rozpocznie się bezpłatna transmisja ze studia przed High League 6, a o 20:30 pierwszy pojedynek w którym Mateusz “Haribo” Gąsiewski zmierzy się z Rogerem Salla. Pełną transmisję gali High League 6 można obejrzeć wyłącznie po zakupie Pay-per-view (PPV) na HighLive.TV.

 • 19:15 – studio przed galą
 • 20:30 – rozpoczęcie gali (pierwsza walka za darmo na YouTube)

Wyniki gali High League 6 (aktualizowane)

 1. Roger Salla pokonał Mateusza “Haribo” Gąsiewskiego w 1. rundzie przez TKO
 2. Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak pokonał Michała Cichego jednogłośną decyzją sędziów
 3. Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk pokonał Kacpra “Ludwiczka” Bociańskiego jednogłośną decyzją sędziów
 4. Paweł “Tybori” Tyburski pokonał Denisa “Bad Boya” Załęckiego w 1. rundzie przez dyskwalifikację (kopnięcia “Bad Boya”) – boks w małych rękawicach
 5. Denis Labryga pokonał Konrada Karwata przez TKO w 1. rundzie
 6. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn pokonał Dawida “Crazy” Załęckiego jednogłośną decyzją sędziów – K-1 w małych rękawicach
 7. Marcin “El Testosteron” Najman pokonał Pawła “Prezesa FEN” Jóźwiaka jednogłośną decyzją sędziów
 8. Lexy Chaplin pokonała Paulinę Hornik przez TKO w 2. rundzie
 9. Marcin Dubiel pokonał Jarosława “pashaBiceps” Jarząbkowskiego przez poddanie (duszenie) w 1. rundzie

Jarosław Jarząbkowski, znany jako “pashabiceps”, wciąż ma na swoim koncie tylko jedną walkę, ale jego pojedynek z “Owcą WK” zapadł w pamięć fanów. Fani uznali tę walkę za najlepszą w organizacji w 2022 roku. Jego przeciwnikiem w HIGH League 6 będzie znacznie bardziej doświadczony w MMA influencer-youtuber Marcin Dubiel, który stoczył już sześć walk, z czego w czterech zwyciężył.

Lexy Chaplin wygrała swoją ostatnią walkę we wrześniu na HIGH League 4, pokonując “Natsu” przez decyzję sędziowską. Jej przeciwniczka, Paulina Hornik to jedna z gwiazd projektu NATSU WORLD i wschodząca gwiazda polskich influencerek.

Denis Załęcki powraca po dwóch porażkach z rzędu i jest gotowy na kolejny test w swojej karierze jako freak-fighter. Jego przeciwnik, Paweł Tyburski (kurs 1.85), jest jednym z najlepszych polskich freak-fighterów i ma już za sobą jedną walkę w HIGH League.

Mateusz Kubiszyn zdobył doświadczenie w kick-boxingu i boksie. Słynie z perfekcyjnego bilansu (6-0) w walkach na gołe pięści na galach Gromdy. W MMA stoczył dwa pojedynki – wygrał z Denisem Załęckim i przegrał z Damianem Janikowskim na galach High League.

Najman i Jóźwiak spotkali się niespełna cztery miesiące temu na gali Wotore, gdzie Jóźwiak zwyciężył w pojedynku na gołe pięści, obnażając słabości “El Testosterona” i brutalnie udowadniając swoją wyższość w ciągu zaledwie 15 sekund. “Prezes” walczył później jeszcze z Michałem “Boxdelem” Baronem na gali Fame MMA, jednakże poddał walkę, nie wychodząc na trzecią rundę.

W ramach HIGH League 6 odbędzie się również walka dziennikarzy: Michał Cichy, który od lat jest dziennikarzem zajmującym się tematyką MMA, zmierzy się z “Szalonym Reporterem”, czyli Tomaszem Matysiakiem (kurs 2.70), popularnym youtuberem i twórcą podcastów, debiutującym w HIGH League.

High League 6 – pakiety PPV

Przy zakupie transmisji online z HighLeague VI mamy do wyboru dwa warianty cenowe PPV: Premium i Basic. Wybierając opcję Premium, mamy zapewnioną tranśmisję w jakości 1080p, dostęp do Hejt room’u oraz do zapisu wideo z gali na okres 7 dni. Koszt PPV Premium wynosi od 39,99 zł. Dla bardziej oszczędnych miłośników freak fightów dostępna jest opcja Basic PPV. W takim pakiecie otrzymujemy dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz zapisu wideo z gali przez 24 godziny od zakończenia gali. Koszt PPV Basic wynosi od 34,99 zł.

PPV można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). 

High League 6PPV PremiumPPV Basic
Jakość1080p720p
Zapis videodo 7 dnido 24 godzin
Kosztod 39,99 PLNod 34,99 PLN

HIGH League 6 – gdzie obstawiać?

Jak wyglądają kursy i oferta bukmacherska? Jak prezentuje się karta walk HIGH League 6? Pełna oferta zakładów prematch i live na walki HIGH League 6 jest dostępna wyłącznie w Fortunie. 

Zwycięzca12
Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel1.302.90
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Paweł “Tybori” Tyburski , boks w małych rękawicach1.472.32
Konrad Karwat vs Denis Labryga2.701.35
Lexy Chaplin vs Paulina Hornik1.183.79
Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy2.371.45
Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs Dawid “Crazy” Załęcki , K-1 w małych rękawicach1.253.21
Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Kacper “Ludwiczek” Bociański1.302.92
Mateusz “Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla2.061.60
Marcin “El Testosteron” Najman vs Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak2.701.35

Specjalna oferta dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę.

W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach HIGH League możesz obstawiać:

 • kto wygra,
 • liczbę rund,
 • w której rundzie zakończy się pojedynek,
 • w jaki sposób zakończy się walka,
 • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x