MMA News

wszystko związane ze światem MMA

HIGH League ukarał Amadeusza Ferrari i Alberto Simao karą finansową.

Amadeusz Roślik i Alberto Simao za swoje nieodpowiednie zachowanie podczas konferencji zostali ukarani karą finansową. – poinformowała freakfightowa federacja HIGH League.

W środę 14 wrzesnia, przed drugą konferencją High League 4 Amadeusz „Ferrari” Roślik zaatakował youtubera “Sadka” (wideo], który był trakcie udzielania wywiadu Monice Laskowkiej. “Obrażał mi rodzinę i obrażał mnie.” – tłumaczył swój atak Amadeusz Roślik. 17 września w Gliwicach wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

screen: Youtube/NAJLEPSZA POLSKA DZIENNIKARKA

Podczas najbliższej, sobotniej gali High League 4 zmierzą się Amadeusz “Ferrari” Roślik (3-3) i. Paweł “Scarface” Bomba (0-1). “Władca Piekieł” i “Scarface” zgodzili się na zasady “NO RULES” a dokładnie na rundy 3×3 minuty, okrągła klatka. Dozwolone soccer kicki, kopnięcia na głowę w parterze, łokcie i stompy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x