MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Knockout Boxing Night 13: Debiut Mateusza Masternaka w Knockout Promotions

Szaleńcze tempo największej polskiej grupy boksu zawodowego! Pożegnaliśmy Podlasie i przenosimy się do Małopolski. W sobotę, 19 września 2020 r., w Arenie Jaskółce Tarnów, trzynasta odsłona gali z cyklu „Knockout Boxing Night”!

W walce wieczoru wystąpi Mateusz Masternak – Mistrz Europy i były pretendent do Pasa Mistrza Świata wagi Cruiser podpisał niedawno kontrakt promotorski z naszą grupą, Knockout Promotions!

Naprzeciwko Masternaka stanie pochodzący z Gabonu, Taylora Mabiki, który w zeszłym roku dał się we znaki Krzysztofowi „Diablo” Włodarczykowi! Ta walka będzie powrotem popularnego „Mastera” do szerokiej czołówki boksu zawodowego.

Kibice, którzy w sobotni wieczór 19 września zasiądą na trybunach słynnej „Jaskółki” oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki rzeszowianina Łukasza Różańskiego – pogromcy słynnego Izu Ugonoha oraz pochodzących z Tarnowa braci, Damiana oraz Macieja Kiwiorów. W ringu pojawi się również Adam Balski oraz debiutujący Rafał Wołczecki, niezwykle utalentowany pięściarz wagi średniej. W sumie czeka nas 8 pojedynków boksu zawodowego oraz 3 pojedynki boksu olimpijskiego!

W tą sobotnią noc Tarnów stanie się stolicą polskiego boksu zawodowego!

AKTUALNA KARTA WALK:

  • Mateusz Masternak (41-4, 28KO) vs Taylor Mabika (19-5-2, 10KO) / waga junior ciężka, 10 rund
  • Łukasz Różański (12-0, 11KO) vs TBA / waga ciężka, 6 rund
  • Damian Kiwior (7-1-1) vs Ruben Rodrigez (9-5-1, 4KO) / waga półśrednia, 8 rund
  • Adam Balski (14-0, 8KO) vs TBA / waga junior ciężka, 6 rund
  • Maciej Kiwior (1-0) vs Jakub Laskowski (3-0-1, 2KO) / waga super lekka, 4 rundy
  • Rafał Wołczecki (debiut) vs Ratislav Frano (6-17-2, 3KO) / waga średnia, 4 rundy
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x