MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Kubańczyk vs Alberto na czerwcowej gali HIGH League 7: Grand Prix

KUBANCZYK vs ALBERTO na gali High League

KUBANCZYK vs ALBERTO na gali High League

Jakub “Kubańczyk” Flas, raper i niepokonany freak-fighter, dołącza do organizacji HIGH League. Zostanie on gwiazdą głównego superfightu HIGH League 7, w którym zmierzy się z innym raperem, Albertem Simao. Mimo że Kubańczyk ma na swoim koncie trzy zwycięstwa w MMA, trzy szybkie TKO i zdobyty pas mistrza, to pojedynek z Albertem nie będzie dla niego łatwy. Walka odbędzie się na zasadach K-1, 3×3 minuty.

Karierę we freak fightach Kubańczyk rozpoczął od wyzwania youtubera Michała “Boxdela” Barona na galę Fame MMA 4, którego pokonał technicznym nokautem już w pierwszej rundzie. Alberto z kolei w debiucie w formule MMA odniósł pierwsze zwycięstwo na gali High League 3, gdzie pokonał Marcina Dubiela jednogłośną decyzją sędziowską po trzech zdominowanych rundach. Jednak na gali High League 5 w łódzkiej Atlas Arenie Alberto przegrał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut z Pawłem “Tyborim” Tyburskim.

HIGH League 7: Grand Prix odbędzie się 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków.

Karta walk HIGH League 7 – Grand Prix:

Ćwierćfinały HIGH League Grand Prix

  1. Marcin “El Testosteron” Najman
  2. Jakub “Japczan” Piotrowicz
  3. TBA
  4. TBA
  5. TBA
  6. TBA
  7. TBA
  8. TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x