MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Laura Grzyb dołącza do Knockout Promotions

W poniedziałek 07 marca 2022 roku Laura Grzyb podpisała zawodowy kontrakt z grupą promotorską Andrzeja Wasielewskiego „Knockout Promotions”. Laura dołącza m.in. do takich zawodników jak Fiodor Czerkaszyn, Mateusz Masternak czy Krzysztof Włodarczyk.

Pochodząca z Jastrzębia-Zdroju 26-latka jest dwunastokrotną Mistrzynią Polski, Wicemistrzynią Europy, brązową medalistką Mistrzostw Unii Europejskiej, czołową zawodniczką Kadry Narodowej PZB w latach 2010-2019. Karierę zawodową Laura rozpoczęła w 2019 roku. Od tamtej pory stoczyła 5 walk i wszystkie je wygrała z czego 3 przed czasem.

Jestem podekscytowana nowym kontraktem i nowymi perspektywami. Nie mogę się doczekać najbliższej walki. Boks, to moje życie. Zrobię wszystko, żeby spełnić marzenia, czyli sięgnąć po tytuł Mistrzyni Świata jednej z najważniejszych federacji” – powiedziała.

Cieszymy się, że Laura dołącza do naszego teamu. Wg nas jest najciekawszą obecnie zawodniczką na polskim rynku z największymi perspektywami. Nasze wspólne cele sięgają wysoko” – stwierdził Andrzej Wasilewski – promotor Laury.

Ta dziewczyna ma wyjątkowy talent i jest bardzo pracowita” – dodaje menedżer Michał Pernach, pracujący m.in. z Damianem Janikowskim. „Ma też wszystkie cechy potrzebne do osiągnięcia sukcesu marketingowego. Zasługuje na swoją szansę.”

Instagram Laury Grzyb: instagram.com/lauragrzyb_official/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x