MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Lexy Chaplin wystąpi na gali HIGH League 6

Mistrzyni HL wraca do klatki. Już 18 marca na HIGH League 6 w katowickim Spodku kolejną walkę stoczy Lexy Chaplin. Po dwóch zwycięstwach, nad Fagatą i Natsu, czas na kolejny test. Jak myślicie, kto zostanie przeciwniczką Lexy?

Main Eventem pierwszej gali HIGH LEAGUE, która odbyła się 28 sierpnia 2021, było starcie kobiet pomiędzy Lexy Chaplin i Natalią „Natsu” Karczmarczyk. Pojedynek zwyciężyła Natsu, poprzez jednogłośną decyzję sędziów. 5 lutego 2022 r. w Co-Main Evencie High League 2 Lexy Chaplin już w pierwszej rundzie pokonała przez techniczny nokaut inną influencerkę, Agatą „Fagatą” Fąk. Podczas czwartej gali High League w walce wieczoru w rewanżowym starciu Lexy Chaplin pokonała Natalię „Natsu” Karczmarczyk i zdobyła pas kobiet wagi muszej.

Karta walk HIGH LEAGUE 6

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x