MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Mateusz „Dynamit” Legierski ambasadorem bukmachera BetX

31 października firma bukmacherska BetX Polska ogłosiła, że zawiązała współpracę z MISTRZEM Oktagonu – Mateuszem Legierskim. Tym samym Mateusz „Dynamit” Legierski został oficjalnym ambasadorem BetX.

Pochodzący z Cieszyna 23-letni Mateusz Legierski jest jednym z najbardziej obiecujących nazwisk świata MMA w Polsce. Mateusz Legierski zadebiutował w MMA we wrześniu 2018 roku i od tamtej pory nie zaznał goryczy porażki. W lutym Mateusz Legierski pokonał po niejednogłośnej decyzji sędziów Mirosława Strbaka i zdobył mistrzowski pas Oktagon MMA w wadze lekkiej. Kilka miesięcy później, bo w maju, związał się z największą polską organizacją mieszanych sztuk walki KSW.

BetX Polska to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej. Od maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systememiOS oraz Android. BetX stara się również w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, co umożliwi obstawianie zdarzeń w lokalach publicznych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x