MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Pro wrestling z najwyższej półki powraca! Czas na Prime Time Wrestling #4: The Mystery!

Pro wrestling z najwyższej półki powraca Czas na Prime Time Wreslting 4 The Mystery

Pro wrestling z najwyższej półki powraca Czas na Prime Time Wreslting 4 The Mystery

Czwarta duża gala federacji Prime Time Wrestling już 25 czerwca we Wrocławiu! Podczas tego wydarzenia będziemy świadkami ośmiu pojedynków, w których udział wezmą polskie oraz zagraniczne gwiazdy pro wrestlingu. Będzie to jednocześnie debiut federacji w stolicy województwa dolnośląskiego.

Czas napisać historię! PTW wyłoni pierwszych mistrzów drużynowych i potrzebne będą do tego… stoły!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy na galach PTW Underground trwał turniej o mistrzostwa drużynowe Prime Time Wrestling. Są to pierwsze pasy mistrzowskie w federacji, która za kilka miesięcy wyłoni również solowego mistrza. Zanim jednak to nastąpi, czas na galę we Wrocławiu, czyli PTW #4: THE MYSTERY.

Walką wieczoru wspomnianego wydarzenia będzie nie lada gratka dla wiernych fanów, ale nie tylko! Finaliści, czyli PAKA oraz Pure Gold zmierzą się w Tables Matchu. Zadaniem zawodników będzie połamać stół rywalami! Duet, który jako pierwszy upora się z tym zadaniem, będzie mógł cieszyć się z tytułu pierwszych mistrzów drużynowych w historii Prime Time Wrestling.

Była zawodniczka WWE oraz inne, zagraniczne gwiazdy wystąpią we Wrocławiu!

25 czerwca będziemy świadkami między innymi walki kobiet, w której zobaczymy najlepszą polską wrestlerkę – Dianę Strong. Jej rywalką będzie „The French Hope” Amale. Francuzka nie tak dawno występowała jeszcze w WWE, gdzie była częścią brandu NXT UK. W swoim bogatym CV ma ona również mistrzostwo jednej z największych europejskich federacji, mianowicie niemieckiego wXw.

Czy ta przewaga doświadczenia pozwoli jej pokonać naszą rodaczkę? Będzie to bez wątpienia niezwykle ciekawe starcie!

Ponadto na PTW #4: THE MYSTERY pojawią się również między innymi: legendy węgierskiej sceny wrestlingu Tamas “Nitro” Szabo i David “Renegade” Turger znani jako Budapest Bastards. W akcji będziemy mogli zobaczyć też austriacka bestię – zamaskowanego potwora Krampusa i najlepszych polskich zawodników, których fani PTW mogli już poznać na poprzednich galach.

Duńskie mistrzostwo zmieni właściciela na polskiej ziemi?

Prime Time Wrestling przyzwyczaiło już, że udanie współpracuje z innymi federacjami. Na dużych galach PTW bronione były już mistrzostwa German Wrestling Federation oraz niezwykle prestiżowy tytuł jednej z najlepszych amerykańskich organizacji – IMPACT Digital Media. Do tego grona dołączy pas Dansk Pro Wrestling, którego obecnym posiadaczem jest Polak – Robert Star. Jego trwająca od miesięcy rywalizacja z Dawidem „Puncherem” Seńko wejdzie 25 czerwca na jeszcze wyższy poziom, gdy zawalczą oni o wspomniany tytuł wagi ciężkiej DPW. Panowie zmierzyli się już w listopadzie zeszłego roku i tam triumfował Puncher. Jeżeli wynik się powtórzy, poznamy nowego mistrza duńskiej federacji na gali w Polsce!

To tylko część atrakcji przygotowanych na nadchodzące show. Pewne jest, że czekają nas niespodzianki, ekscytujące starcia i niesamowite emocje, a także, jak sama nazwa wskazuje – sporo tajemnic i rozwiązań tychże!

Prime Time Wreslting 4 The Mystery plakat

Bilety wciąż są dostępne w serwisie KupBilecik. Galę PTW #4: THE MYSTERY oglądać będzie można między innymi na kanale YouTube federacji Prime Time Wrestling, a także w serwisach FITE oraz DAZN. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 17:00.

Obecna karta gali Prime Time Wrestling #4: THE MYSTERY:

– Walka o mistrzostwa drużynowe Prime Time Wrestling Tables Match

  • PAKA (Taras & Disco Pablo) vs. Pure Gold (Gabriel Queen & Vic Golden)

– Walka o mistrzostwo wagi ciężkiej Dansk Pro Wrestling

  • Robert Star (c) vs. Dawid „Puncher” Seńko
  • – Amale vs. Diana Strong

– Walka o miano przyszłych pretendentów do mistrzostwa drużynowego Prime Time Wrestling

  • Axel Fox & tajemniczy tag team partner vs. Budapest Bastards (Tamas “Nitro” Szabo & David “Renegade” Turger)
  • – Krampus vs. Peter Tihanyi
  • – Marcelito vs. Samson
  • – Wiktor Longman vs. Rafi Rarytas
  • – OLGIERD vs. Boro
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x