MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Pseudo gangsterzy, obrona kraju, boks i walki gołe pięści.

Pseudo gangsterzy obrona kraju boks i walki gole piesci

Pseudo gangsterzy obrona kraju boks i walki gole piesci

Krzysztof „Żołnierz” Ryta – normalny chłopak szczerze na temat pseudo gangsterów, pato freakach i całym tym aktualnym internetowym szambie bez szacunku do drugiego człowieka. O wymaganiach młodego pokolenia, gotowości do obrony kraju i lepszej stronie Gdańska. Kochający ojciec, rodzinny typ i facet z zasadami. Pierwszy historyczny GROMDZIARZ, który stoczył pierwszą walkę boksu na gołe pięści w Polsce i to wygraną.

GROMDA 12, czyli witamy na osiedlu lat 90-tych.

Blokowiska, obskurne dzielnice, uliczne zaułki i mały ceglany świat. Szaro-bure, ale zajebiste. Solówki pod trzepakiem, awantury pod klubem i prawdziwe wariaty. Czas wrócić do reguł gry lat 90, gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie. Lata gdzie były proste zasady i prawdziwe życie. Gdzie szacunek i charakter to były najmocniejsze karty… a nie wirtualne kozaczenie, którego czar szybko pryska.

GROMDA 12: Osiedle lat ’90 już 3 marca.
3.03.2023 – LIVE on PPV on Gromda.TV

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x