MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem gali Wieczór Walk 7

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi zostało zaproszone przez twórców marki Wieczór Walk do pełnienia roli partnera merytorycznego podczas najbliższej gali tej organizacji. Po raz pierwszy współpraca obu organizacji nastąpiła przy okazji gali Wieczór Walk 6.

Wieczór Walk to lokalna marka MMA skupiająca się na promowaniu najzdolniejszych polskich amatorów oraz początkujących zawodowców.

Gala Wieczór Walk 7 odbędzie się już 2 października. Całość wydarzenia zorganizowana zostanie ponownie w formacie studyjnym i będzie można je obejrzeć za darmo w internecie na kanale YouTube organizacji

Po sukcesie gali Wieczór Walk 6, podczas której wyłoniono pierwszych amatorskich mistrzów, organizacja zamierza rozwijać tę koncepcję. Na WW7 przyznany zostanie więc pas w kategorii półśredniej , a o to trofeum powalczą przedstawiciele krakowskich klubów Kornel Kaczmarczyk (Grappling Kraków) i Wiktor Więcek (Kotwica MMA Team).

W pierwszej obronie pasa wywalczonego na poprzedniej edycji zobaczymy także Barbarę Grabowską (Grappling Kraków), która zmierzy się ze swoją ostatnią pogromczynią Pauliną Wiśniewską (MMA Team Ostróda).

Organizatorzy starają się stopniowo rozwijać także inne kobiece kategorie, dlatego podczas najbliższej edycji odbędzie się również turniej w kategorii słomkowej, a wśród uczestniczek znalazła się m.in. Magdalena Czaban – amatorska mistrzyni Świata juniorek oraz amatorska mistrzyni Europy seniorek IMMAF w wadze atomowej. Łącznie na WW7 fani MMA będą mogli obejrzeć aż 5 walk kobiet. W karcie walk znaleźli się również m.in. byli pretendenci do pasów – Sebastian Olszowy i Eryk Bałasz oraz utytułowany amator Sebastian Decowski.

Głównym daniem gali ponownie będzie walka zawodowa. W starciu wagi lekkiej zmierzą się z sobą Marcin Zając (Kotwica MMA Team) i Adrian Szyba (Contender Kamienna Góra).

W ramach współpracy z Wieczorem Walk Stowarzyszenie MMA Polska odpowiedzialne będzie za wsparcie we wdrażaniu i przestrzeganiu wszelkich procedur związanych z regułami oraz bezpieczeństwem rywalizacji zawodników amatorskiego MMA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x