MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Walka 1v1v1 i pojedynek niskorosłych na High League! Rozpiska w komplecie

Na miesiąc przed galą High League znamy już pełną kartę walk! Dołączyły do niej trzy starcia. Malik Montana, szef ligi, przygotował wielkie niespodzianki. 28 sierpnia w Ergo Arenie kibice obejrzą osiem pojedynków, z czego dwa będą absolutną nowością w świecie sportów walki! Pełna karta walk HIGH LeagueKto i kiedy będzie walczył na pierwszej gali?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Bonus-BGC-Japczan-darmowe-20-pln-Fortuna.png

Konfrontacją otwierającą galę będzie starcie Jakuba Nowaczkiewicza (0-0) z Przemysławem “Kolarem” Kolarczykiem (0-0). Już podczas środowej konferencji prasowej panowie pokazali, że zrobią wszystko, aby stać się nowymi gwiazdami walk influencerów.

Malik Montana

Doświadczenie będzie po stronie Nowaczkiewicza, który ma za sobą pojedynki w ALMMA. Szło mu tam świetnie – nokautował swoich rywali. Można być jednak pewnym, że “Kolar”, ze swoim charakterem i determinacją, zrobi wszystko, żeby go pokonać!

Jakub “Carlito” Olewiński

Historię napiszą niskorośli – “Big Jack” i “Carlito”, czyli Maciej Jarema (0-0) i Jakub Olewiński (0-0). Będzie to pierwsza taka walka w polskich mieszanych sztuk walki!

Maciej “Big Jack” Jarema

Dla Malika Montany dwaj zawodnicy w klatce to jednak za mało! Do rozpiski High League dołączono pojedynek trzech, każdy na każdego! Zmierzą się Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0), Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) i Łukasz “Yoczook” Walaszek (0-0). “Lukas TV” to jeden z najpopularniejszych pranskterów. “Bunio” i “Yoczook” słyną z mediów społecznościowych takich jak TikTok, YouTube i Instagram.

Ewa Brodnicka vs Aniela “Lil Masti” Bogusz

Jednocześnie informujemy, że na jedną z przyszłych gal High League przesunięto pojedynek z udziałem Piotra “czuuXa” Czupryna (0-0).

Natalia “Natsu” Karczmarczyk

Przypomnijmy, że w walce wieczoru zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

Lexy Chaplin

W serwisie HighLive.tv w sprzedaży jest już dostęp do PPV na galę High League. Dostęp do transmisji kosztuje od 24,99 zł. Bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl.

Pełna oferta zakładów na walki High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Pełna karta walk gali High League:

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
  • Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
  • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz “Yoczook” Walaszek (0-0)
  • Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
  • Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x