MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Zakłady na Fame MMA 2021 w Betclic

W legalnych zakładach bukmacherskich Betclic, czyli oficjalnego bukmachera organizacji FAME MMA znajdziemy ciekawą ofertę na przyszłe gale polskich freak fightów. W ofercie znajdziemy między innymi zakłady na to, czy “Don Kasjo” zostanie niepokonanym w Fame MMA do końca 2021(kurs 2.05), lub zakład o to, czy “Marcin Najman zejdzie poniżej 100.5 kg na ważeniu przed galą FameMMA 8(kurs 5.00).

Nie zabrakło także zakładów w której możemy założyć się, czy Piotr Świerczewski lub Norman Parke (kurs 1.50) zawalczą w Fame MMA do końca 2021. Posiadacze szklanej kuli mogą spróbować przewidzieć, kto wygra w hipotetycznym pojedynku pomiędzy Marcinem “El Testosteron” Najmanem (4.20) a Pawełem “Popkiem” Mikołajuw (1.15). W ofercie pojawiły się takie pojedynki jak: Michał “Boxdel” Baron (1.45) vs Wojciech Gola (2.45),czyli walka pomiędzy włodarzami FameMMA, Aniela “Lil Masti” Bogusz (1.30) vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz (3.00), Amadeusz Roślik – Kasjusz Życiński (w boksie i/lub w MMA), Paweł Tyburski (MMA) – Kasjusz Życiński (MMA) oraz Kasjusz Życiński (Boks) – Norman Parke (Boks) po kursie 1.82

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak fight z siedzibą w Poznaniu. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, choć odbywają się także w innych dyscyplinach sportowych, podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów

Betclic, czołowy na polskim rynku legalny bukmacher został oficjalnym sponsorem federacji FAME MMA. Dla organizacji to niewątpliwy sukces, ponieważ Betclic to topowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od ponad roku prężnie działa również w Polsce.

12
Marcin “El Testosteron” Najman – Paweł “Popek” Mikołajuw4.201.15
Michał “Boxdel” Baron – Wojciech Gola1.452.45
Aniela “Lil Masti” Bogusz- Marta “Linkimaster” Linkiewicz1.303.00
Amadeusz Roślik (Boks) – Kasjusz Życiński (Boks)7.001.05
Amadeusz Ferrari Roślik (MMA) – Kasjusz Don Kasjo Życiński (MMA)2.251.52
Paweł Tyburski (MMA) – Kasjusz Życiński (MMA)1.154.25
Kasjusz Życiński (Boks) – Norman Parke (Boks)1.821.82

Rozszerzenie działań sponsoringowych bukmachera wpisuje się w hasło „Ty przeżywasz, my sponsorujemy!”, które Betclic umieścił w kampanii outdoorowej na terenie największych polskich miast.

Jeśli dołączysz do znanego na całym świecie bukmachera, możesz cieszyć się pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 500 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: Legalny500, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.

Warto podkreślić, że Betclic od początku swojej działalności w naszym kraju jest zaangażowany we wspieranie sportu. Sponsoruje piłkarskich Mistrzów Polski z sezonu 2019/20, drużynę Piasta Gliwice, a także zdobywców Pucharu Polski z tego samego sezonu – piłkarzy Lechii Gdańsk. Związał się również długoletnim kontraktem z PZPS, na mocy którego jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn.”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x