MMA News

wszystko związane ze światem MMA

20 PLN Freebet za Betswipe w Superbet. Codziennie.

Codziennie 20 PLN Freebet za Betswipe w Superbet

Słyszałeś już o nowej superfunkcji w zakładach LIVE SUPERBET? To idealny moment, żeby przetestować Betswipe – do zgarnięcia aż 4 freebety o wartości 20 PLN!

Czas to pieniądz, a w dzisiejszym świecie każda sekunda jest na wagę złota – właśnie dlatego legalne zakłądy bukmacherskie SUPERBET wprowadziły nową, unikalną funkcję, która umożliwia błyskawiczne typowanie najpopularniejszych zakładów LIVE postawionych w ciągu ostatnich 5 minut. Przetestuj ją, weź udział w specjalnej promocji i odbieraj 20 PLN w formie freebetu każdego dnia! No i SUPER!

W jaki sposób otrzymać freebet 20 PLN?

 1. Zaakceptuj udział w promocji, klikając wyskakujące okienko.
 2. Postaw za przynajmniej 20 PLN kupon MULTI z minimum trzema (3) zdarzeniami na dowolne mecze z oferty LIVE rozgrywane bieżącego dnia.
 3. Kupon musi zostać postawiony poprzez funkcję Betswipe, która dostępna jest w zakładach LIVE wyłącznie dla użytkowników Supersocial.
 4. Freebet zostanie przyznany zaraz po rozliczeniu promocyjnego kuponu.

Możesz otrzymać łącznie aż 4 freebety – po jednym w każdym dniu promocji!

Regulamin Promocji „20 PLN Freebet za Betswipe”

 • Zaakceptuj udział w promocji klikając wyskakujące okienko (pop-up).
 • Postaw zakład MULTI z minimum trzema (3) zdarzeniami na kuponieza przynajmniej 20 PLN na dowolne mecze z oferty LIVE rozgrywane bieżącego dnia.
 • Kupon musi zostać postawiony poprzez funkcję Betswipe, która dostępna jest w zakładach live wyłącznie dla użytkowników SuperSocial.
 • Freebet będzie aktywowany zaraz po rozliczeniu promocyjnego kuponu.
 • Możesz otrzymać łącznie aż 4 freebety.
 • Czas na aktywację: 1 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na wykorzystanie freebetu: 3 dni

Pełny regulamin na stronie Superbet.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x