MMA News

wszystko związane ze światem MMA

300 zł za rejestrację w Fortunie i wygraną Jana Błachowicza

300 zł za rejestrację w Fortunie i wygraną Jana Błachowicza

300 zł za rejestrację w Fortunie i wygraną Jana Błachowicza

Uwaga, uwaga, ważny komunikat! Bukmacher Fortuna przygotował promocję dla nowych graczy, w której możesz zdobyć nawet 300 zł bonusu za wygraną walkę Jana Błachowicza na UFC 291! Wystarczy, że postawisz min. 2 zł na zwycięstwo Polaka! Sprawdź co musisz zrobić żeby odebrać bonus.

Najważniejsze informacje:

Czas obowiązywania promocji: 25-30 lipca 2023 – do momentu rozpoczęcia walki Jan Błachowicz vs Alex Pereira
Wymagany pierwszy depozyt: min. 30 zł
Wymagana stawka: min. 2 zł
Wymagany zakład: zwycięstwo Jana Błachowicza (numer zakładu: 10659, typ: 1, kupon: SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie))
Dodatkowe wymagania:
-jedna zgoda na komunikację (SMS albo e-mail) aby odebrać bonus 200 zł w przypadku wygranej
– obie zgody na komunikację (SMS oraz e-mail) aby odebrać bonus 300 zł w przypadku wygranej
Wypłata bonusu: Jeśli spełnisz wszystkie warunki a Jan Błachowicz wygra walkę, bonus otrzymasz maksymalnie do 72 godzin po rozstrzygnięciu kuponu

300 zł za wygraną Jana Błachowicza – jak skorzystać z promocji?


1. W czasie obowiązywania promocji zarejestruj się w Fortunie z kodem MMM600 i zaznacz zgodę na komunikację

W czasie obowiazywania promocji zarejestruj sie w Fortunie i zaznacz zgode na komunikacje

2. Zrób pierwszą wpłatę na min. 30 zł

3. Postaw pierwszy kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie) na wygraną Jana Błachowicza

4. Jeżeli spełnisz warunki wyżej i Jan Błachowicz wygra walkę to otrzymasz wygraną z kuponu oraz 200 zł bonusu


UWAGA: Promocja ta łączy się z promocją “Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, co oznacza, że jeśli podczas rejestracji zaznaczysz obie zgody na komunikację (SMS oraz e-mail) otrzymasz dodatkowo 100 zł bonusu. Czyli łącznie możesz odebrać nawet 300 zł bonusu. 

Bonus przyznamy Ci w ciągu 72 godzin od rozliczenia kuponu w postaci punktów lojalnościowych. Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość bonusu dowolny kupon na dowolne zdarzenie. 

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x