MMA News

wszystko związane ze światem MMA

7 lipca odbędzie się gala USWM 31 MMA Grajewo Podlasie 2023

7 lipca odbedzie sie gala USWM 31 MMA Grajewo Podlasie 2023

7 lipca odbedzie sie gala USWM 31 MMA Grajewo Podlasie 2023

Unia Sportów Wwalki – M / PMMA Wschód (USWM) zaplanowała kolejne wydarzenie pod nazwą USWM 31 MMA Grajewo Podlasie 2023, które odbędzie się 7 lipca 2023 roku. Impreza ma charakter międzynarodowy, ponieważ oprócz zawodników krajowych wystąpią również sportowcy z Litwy i USA. Gala w Grajewie będzie wzmacnianiem współpracy polsko-amerykańskiej, polegającej na udziale sportowców z Ameryki w galach USWM oraz Polaków w USA. Warto wspomnieć, że pierwszym Polakiem reprezentującym USWM w Ameryce był Krzysztof Kułak, który walczył o pas w Organizacji Ring Of Combat.

Podczas gali USWM 31 będzie można zobaczyć trzynaście pojedynków w trzech formułach: MMA, K-1 i Grappling. W zawodowym MMA odbędzie się osiem pojedynków, w których wystąpią znani zawodnicy, takie jak: Adam “Viking” Biegański, Piotr “Hulk” Kalenik, Krzysztof “Model” Kułak, Karol “Ziółek” Żołowski, Jakub “Ozi” Ozga oraz Norbert Daszkiewicz. Walką wieczoru, która będzie głównym wydarzeniem gali w Grajewie, będzie pojedynek pomiędzy Arturem “Kornik” Sowińskim a Kamillem “Bombą” Łebkowskim (rewanż). W pierwszym starciu lepszy okazał się Kornik. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie pojedynek w formule K-1, w którym młody i utalentowany zawodnik Nick Ramirez zmierzy się z Edvinasem Vaitkusem z Litwy.

Ponadto, w walce o pas w grapplingu wystąpi również Krzysztof “Model” Kułak. Galę USWM 31 poprowadzi słynny konferansjer i aktor Edward Durda. Dodatkową atrakcją będą występy artystyczne, w tym znanej skrzypaczki Marty EM. Transmisję z imprezy przeprowadzi telewizja TVP SPORT, z którą USWM współpracuje od ubiegłego roku.

Szczegółowe informacje będą podawane na Facebooku Unii Sportów Walki – M / PMMA Wschód.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x