MMA News

wszystko związane ze światem MMA

BANDURA Cartel aka BUNGEE gotowy na GROMDA 16: W imię zasad

bandura gromda

Jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego. Ciężka walka nawet jak jest kurewsko ciężko. Szykujcie się na efektowny i brutalny nokaut. Walka do końca, bez oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Bez sztucznych afer i napinki jak plandeka na żuku.

Czas zacisnąć piąchy. Zebrać solidne ekipy. Stara gwardia na równi z młodymi byczkami gotowi na szalone solówy na gołe pięści. Tutaj nikt nie wymięka, nikt się nie cofa i każdy walczy do końca. Czas wjechać na ostro!

W IMIĘ ZASAD… nowe porządki, stare zasady.

GROMDA 16: W imię zasad już w PIĄTEK (1 marca).
1.03.2024 – LIVE on PPV on http://gromda.tv
Bilety dostępne na http://www.ebilet.pl

Patryk Bandurski, znany szerzej jako Bandura, to polski influencer, raper oraz osobowość internetowa, którego popularność wyrosła z działalności na platformach społecznościowych, zwłaszcza na YouTube i Twitchu.

Jednak nie tylko internetowa działalność okazała się polem jego sukcesów. Patryk Bandurski podjął także wyzwanie sportowe, dołączając do Fame MMA, gdzie w pierwszej walce w oktagonie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Po zwycięstwie w tej walce, w kolejnym pojedynku podczas gali Fame: Reborn, pokonał Piotra Szeligę i wyzwał na walkę Tomasza Adamka.

Bandura zdobył rozgłos dzięki swojemu kanałowi na YouTube, znanemu jako Bungee, gdzie wspólnie z Dżinoldem dostarcza rozrywkowy content dla swoich ponad 260 tysięcy subskrybentów. Jest również współzałożycielem projektu Crackhouse oraz członkiem YFL. Jego działalność na YouTube przyniosła mu ogromną popularność, osiągając ponad 4,5 miliona wyświetleń, mimo że kanał powstał stosunkowo niedawno, bo zaledwie półtora roku temu.

Poza YouTube, Bandura aktywnie uczestniczy w życiu internetowej społeczności na Twitchu, gdzie prowadzi streamy pod nazwą BanduraCartel, zyskując ponad 160 tysięcy obserwujących. Jego talent artystyczny objawił się także w dziedzinie muzyki, gdzie wydał szereg piosenek, takich jak “GOOFYS”, “Nie Wiem”, “Kryształ”, “Traplife”, “Maszit”, “Tsunami”, “Nie możesz zasnąć” i “Orbita”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.