MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Clout MMA: darmowa transmisja z walki Bartman vs Augustyn w Fortuna TV

Clout MMA darmowa transmisja z walki Bartman vs Augustyn w Fortuna TV

Kolejna gala CLOUT MMA, tym razem pod nazwą Santa Clout, odbędzie się już w najbliższy piątek, 29 grudnia 2023 r.. Gdzie obejrzeć walkę pomiędzy Zbigniewem Bartmanem a Błażejem Augustynem? Odpowiedź jest prosta – w Fortuna TV! Jako główny sponsor tego wydarzenia Fortuna przygotowała coś wyjątkowego! Wystarczy, że w ciągu ostatnich 7 dni postawiłeś dowolny kupon za min. 2 zł, a walkę byłego siatkarza i piłkarza obejrzysz w naszym playerze LIVE!

20 złotych bez depozytu za samą rejestrację w Fortunie? Brzmi nieźle, co? Pewnie myślisz, gdzie w tym wszystkim jest haczyk? Odpowiedź brzmi: NIE MA! W Fortunie każdy nowy gracz otrzymuje 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację.Sprawdźjak skorzystać z oferty.

Kto może odebrać 20 PLN bez depozytu?

Darmowy bonus 20 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie może otrzymać każdy gracz, który zarejestruje nowe konto z kodem MMM600 i dokona weryfikacji danych osobowych, poprzez pełną rejestrację.

Jak oglądać transmisje na żywo w FORTUNA TV? 

Kiedy pytają nas, Jak oglądać FORTUNA TV? Odpowiadamy to proste. Poniżej w kilku krokach przedstawimy Wam jak oglądać transmisje na żywo z najlepszych lig w FORTUNA TV. Wejdź na stronę bukmachera Fortuna (efortuna.pl) , zaloguj się i kliknij zakładkę „Zakłady Live”na górze ekranu.

Na stronie z zakładami live zaznacz “Tylko transmisje” a pojawią się wszystkie rozgrywki, które w tym momencie są emitowane w FORTUNA TV. Przy wybranym przez siebie zdarzeniu znajdziesz ikonkę “Play.” Po kliknięciu w nią, po prawej stronie ekranu, wyświetli się transmisja na żywo z danego meczu. Co więcej, możesz na bieżąco typować live. Oglądasz i obstawiasz jednocześnie, czyż typowanie kiedykolwiek było lepsze?

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Kliknij i zarejestruj się w mniej niż minutę, by odebrać bonus 20 zł na start. 

CLOUT MMA 3: Santa Clout

Kolejna gala CLOUT odbędzie się 29 grudnia! Na gali CLOUT MMA 3: Santa Clout w Warszawie czeka nas 8 walk! W walce wieczoru rękawice skrzyżują ikony polskiego futbolu, czyli  Tomasz Hajto oraz Jakub Wawrzyniak. Poza nimi w ringu zobaczymy takie osobistości, jak Marcin Najman, Adrian Cios, Denis Załęcki, Marianna Schreiber czy Monika Laskowska. Szykują się naprawdę ogromne emocje!

Start karty wstępnej gali CLOUT MMA 3 będzie miał miejsce ok. godz.20:00. Wydarzenie CLOUT MMA 3 odbędzie sie w Studio Polsatu w Warszawie.

Karta walk i kursy gali Clout MMA 3: Santa Clout

Zwycięzca 12
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Natan “Bóg Estetyki” Marcoń1.046.69
Denis Labryga vs Natan “Bóg Estetyki” Marcoń1.037.13
Mateusz “Mavs” Szczypior, Krystian “Świstak” Bajor vs Fabian “Banersky” Baner, Alan “Antena” Stępień1.302.92
Marcin “Cesarz” Najman vs Adrian Cios1.701.90
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak2.621.37
Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn2.921.30
Marianna Schreiber vs Monika Laskowska1.372.62
Marcin Siwy vs Wasyl “Vasyl” Hałycz1.602.06
Tomasz “Gianni” Hajto vs Jakub Wawrzyniak2.151.55
Wojciech “Rekordzista” Sobierajski vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski2.151.55

Edycja wydarzenia wprowadza także nową jakość, ponieważ firma StreamOnline będzie dostawcą PPV, co obiecuje jeszcze lepszą dostępność i jakość transmisji dla kibiców.

CLOUT MMA 3: Santa Clout zapowiada się jako sportowe wydarzenie na najwyższym poziomie. Gala, która przyniesie nie tylko emocjonujące walki, ale także zapisze się w pamięci jako miejsce debiutów i sportowych zmagań. Już 29 grudnia poznamy zwyciężczynię tej niezwykle wyczekiwanej sportowej konfrontacji!

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.