MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Dla bohaterów na PreZero Arena Gliwice – wyjątkowa impreza już na początku września

4 Heroes Arena Gliwice

4 Heroes Arena Gliwice

Prawdziwi bohaterowie w Gliwicach! W dniach 2-3 września 2023 w Arenie Gliwice odbędzie się impreza 4Heroes, podczas której każdy będzie mógł zostać bohaterem. Jej elementem będą spotkania z bohaterami, szkolenia i warsztaty, pokazy, gala walk FEN MMA 50 Anniversary 4Heroes oraz znany bieg przeszkodowy – Formoza Challenge.

Strona wydarzenia: https://forheroes.pl/

Na PreZero Arena Gliwice odbędzie się multidyscyplinarna impreza poświęcona uhonorowaniu prawdziwych bohaterów – tych znanych, i tych, którzy są blisko nas. Każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zapraszają każdego: od entuzjastów biegania, służb czy niesienia pomocy, przez całe rodziny czy amatorów walk. Elementem imprezy będzie bowiem także jubileuszowa gala walk FEN MMA.

– „Przy okazji imprezy 4Heroes, chcemy skupić się na tym czym jest współczesne bohaterstwo i udowodnić, że każdy może być bohaterem – podkreśla Aleksander Rosa, przedstawiciel organizatorów imprezy. – Wraz z PreZero Arena Gliwice zaplanowaliśmy szereg atrakcji, m.in. pokazy dynamiczne tak wojskowe, jak i ratownicze. Przygotujemy propozycję spotkań z bohaterami i szkoleń, które mogą nam pomóc odpowiednio się zachować w trudnych sytuacjach. Wreszcie będzie to okazja do sportowego bohaterstwa, planujemy treningi laser tag, paintball czy crossfit oraz oczywiście bieg Formoza Challenge współorganizowany z JW. Formoza – warto będzie wpaść do Gliwic na początku września” – dodaje.

Gospodarze zaproszą nie tylko żołnierzy i ratowników, ale także pasjonatów i hobbystów. Wystawa sprzętu, pokazy grup rekonstrukcyjnych, czy obecność influencerów – to tylko niektóre elementy, planowane w ramach dwudniowej imprezy. Dla organizatorów istotne jest, żeby każdy odwiedzający oprócz rozrywki miał możliwość wyjść z imprezy bogatszy o przydatne umiejętności, np.: kursy pierwszej pomocy, czy przetrwania w trudnych warunkach.

4 Heroes Gliwice

– Arena Gliwice i aglomeracja śląska to idealne miejsce na taką multidyscyplinarną imprezę – podkreśla Konrad Kozioł, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu PreZero Areny Gliwice. –

Plany są ambitne, czyli takie, jakie z powodzeniem realizujemy w naszym obiekcie. We wrześniu zarówno sama Arena, jak i tereny przyległe staną się polem wielu wydarzeń i atrakcji w jednym czasie – każdy znajdzie coś dla siebie – podsumowuje.

Ważnym elementem całego weekendu będzie 50. gala walk federacji FEN. Ekipa zaangażowała się także we wspieranie 4Heroes: – „Bardzo cieszę się, że nasz jubileusz przypadł akurat na Gliwice i tak fantastyczne święto w regionie, który od zawsze bardzo blisko związany jest ze sportami walki. FEN 50 to będzie uczta dla sympatyków MMA, wierzę, że to wydarzenie zapisze się złotymi zgłoskami i będzie wspominane latami” – Paweł Jóźwiak, Prezes FEN.

2 i 3 września będzie można przyjść do strefy expo, porozmawiać z przedstawicielami Sił Specjalnych, Policji czy Straży. Wziąć udział w warsztatach z niesienia pierwszej pomocy czy zachowania się w trudnych warunkach. Obejrzeć pokazy dynamiczne czy wyzwania rzucone przez znanych w kraju bohaterów. Finalnie – przyjść i kibicować na sobotniej gali walk FEN MMA – właśnie na PreZero Arena Gliwice. Następnego dnia zaś wziąć udział w biegu przeszkodowym sygnowanym JW Formoza – zarówno w formule dla dorosłych oraz dla najmłodszych komandosów. Zapisy uruchomione na: www.formozachallenge.com

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x