MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Gala FAME MMA 19 – wyniki walk. Darmowa transmisja 2 pojedynków

FAME MMA 19 – wyniki walk. Darmowa transmisja 2 pojedynków

fot. Youtube/Fame MMA

Gala FAME MMA numer 19 odbędzie się 2 września o godzinie 19:30 w imponującej TAURON Arena Kraków. To wydarzenie przyniesie dziesięć pasjonujących pojedynków, a główną atrakcją wieczoru będzie starcie Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Na karcie walk pojawią się również znani zawodnicy, takie jak Robert Karaś, Marcin Wrzosek, raper Alberto Simao oraz bracia Tyburscy.

Aby podgrzać atmosferę, organizacja FAME przygotowała niespodziankę dla kibiców – pierwsze dwa pojedynki będą dostępne za darmo: Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs. Dominika Rybak oraz Natan “Bóg Estetyki” Marcoń vs. Mariusz “Hejter” Słoński.

MMA mozesz typowac w Fortunie
Nowa Superbet Oferta Powitalna lipiec 2023

Wyniki FAME MMA 19

Karta wstępna:

 • 83,9 kg: Natan “Bóg Estetyki” Marcoń pokonał Mariusza “Hejtera” Słońskiego w 1. rundzie przez TKO – walka w formule K-1, małe rękawice
 • 63 kg: Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk pokonała Dominikę Rybak jednomyślną decyzją sędziów – MMA

Karta główna:

 • 83,9 kg: Norbert Daszkiewicz pokonał Przemysława Szyszkę jednogłośną decyzją sędziów – MMA
 • 83,9 kg: Tomasz “Zadyma” Gromadzki pokonał Piotra “Tybori” Tyburskiego w 1. rundzie przez TKO (kontuzja “Tiboriego”) – MMA
 • Open: Kuba Nowaczkiewicz pokonał Roberta Karasia jednogłośną decyzją sędziów – boks, małe rękawice
 • Open: Marcin “Polish Zombie” Wrzosek pokonał Piotra “Szeli” Szeligę przez TKO w 3. rundzie – walka w formule K-1, małe rękawice
 • 79 kg: Filip “Filipek” Marcinek pokonał Sebastiana Fabijańskiego w 1. rundzie przez TKO – walka w formule K-1, małe rękawice

Co-main event #1:

 • 93 kg: Paweł “Księżniczka” Tyburski pokonał Alberto Simao w 2. rundzie przez TKO – walka w formule K-1, małe rękawice

Co-main event #2:

 • 79 kg: Marcin “Xayoo” Majkut pokonał Franciszek “Franio” Rusiecki przez KO w 2. rundzie – walka w formule K-1, małe rękawice

Main event:

 • 92 kg: Arkadiusz Tańcula pokonał Amadeusza “Ferrari” Roślika jednogłośną decyzją sędziów – MMA

Kto walczy na gali Fame MMA 19?

Najważniejszym wydarzeniem gali FAME 19 będzie pojedynek o mistrzowski pas kategorii 84 kg, gdzie pretendentem do tego zaszczytu jest Arkadiusz Tańcula. Stanie on twarzą w twarz z niekwestionowanym królem kontrowersji w polskim freak fightingu – Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem, znanym również jako Władca Piekieł. To starcie obiecuje wielkie emocje oraz niezapomnianą walkę.

Warto także zwrócić uwagę na co-main event, w którym Xayoo, król polskiej sceny Twitch, stawi czoła Królowi streamów IRL – Franemu. Ci dwaj topowi streamerzy zmierzą się w formule K-1, w małych rękawicach, co gwarantuje widowiskową walkę.

W drugim co-main evencie Alberto i Księżniczka (Paweł Tyburski) spotkają się w tej samej formule, dając życie drugiej odsłonie ich starcia w oktagonie.

Karta walk FAME 19 obfituje w gwiazdy sportu, show biznesu i topowych influencerów. Wśród nich można wyróżnić takie postacie jak Sebastian Fabijański, Filip Marcinek, Robert Karaś czy Kuba Nowaczkiewicz, którzy wracają do klatki.

Warto również śledzić pojedynki, które są rewanżami. Pojedynek Tybori vs Zadyma 2, który na FAME FA#1 zakończył się remisem, oraz Polish Zombie vs Szeli 2, czyli druga część historii rozpoczętej na FAME 17, obie obiecują niesamowite emocje.

Po raz pierwszy w oktagonie spotkają się dwaj topowi trenerzy, Przemek Szyszka i Norbert Daszkiewicz, którzy mają pod swoimi skrzydłami wielu freak fighterów. Ich starcie odbędzie się w formule MMA.

Kartę uzupełnia pojedynek Rybak vs Sheeya, gdzie dwie perspektywiczne zawodniczki rywalizują o miejsce na szczycie damskiej dywizji FAME. Gala rozpocznie się od walki Boga Estetyki z Hejterem, co jest kwintesencją freaków – pełna dymów i wiatraków. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportu, show biznesu czy freak fightingu, FAME 19 obiecuje niezapomniane widowisko i emocje na najwyższym poziomie.

Strumyk czyli transmisja. Gdzie oglądać Fame MMA 19?

Rozpoczęcie transmisji gali Fame 18, która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, zaplanowane jest na godzinę 19:00. To imponujące show zaprezentuje dziewięć pamiętnych walk, dostępnych wyłącznie w systemie PPV. Transmisja, często określana jako stream lub strumyk w polskiej nomenklaturze, rozpocznie się o godzinie 19:30 z prezentacją studia na YouTube. O godzinie 20:00 widzowie będą świadkami pierwszej, darmowej walki, w której spotkają się Natan “Bóg Estetyki” Marcoń i Mariusz “Hejter” Słoński. Kolejnym zaplanowanym starciem będzie pojedynek pań: Dominika Rybak kontra Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk.

Fame MMA 18 – pakiety PPV

Przy zakupie online transmisji z Fame MMA XVIII, do wyboru są dwa pakiety PPV: Premium i Basic. Pakiet Premium oferuje transmisję w jakości 1080p, dostęp do Hejt room’u oraz możliwość oglądania zapisu wideo z gali przez 168 godzin po wydarzeniu. Koszt tej opcji wynosi od 39,99 zł.

Fame MMA 19PPV PremiumPPV Basic
Jakość1080p720p
Zapis videodo 7 dnido 48 godzin
Koszt39,99 PLNod 34,99 PLN

Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić, dostępna jest opcja Basic PPV. Oferuje ona dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz zapis wideo z gali dostępny przez 48 godzin od jej zakończenia. Koszt takiego pakietu wynosi od 34,99 zł.

Należy pamiętać, że ostateczna cena produktu zależy od wybranej formy płatności. PPV można opłacić za pomocą następujących metod: BLIK, APPLE PAY / GOOGLE PAY, KARTA KREDYTOWA, PRZELEW BANKOWY, PAYPAL, PAYSAFE CARD, SMS PREMIUM oraz KANGAPAY.

Co to jest Fame MMA?

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight, która powstała w połowie 2018 roku. Walki w oktagonie (oraz tzw. “Rzymskiej Klatce”) toczone są głównie na zasadach MMA, choć zdarzają się także w innych dyscyplinach sportu walki (np. K-1, boks w małych rękawicach). Na galach FAME MMA walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów. Właścicielami federacja FAME są: Wojciecha Gola, Michał „Boxdel” Baron, Krzysztof Rozpara oraz Rafał Pasternak.

Dotychczas odbyło się piętnaście gal FAME MMA:

 • 30 czerwca 2018 – Fame MMA 1: Boxdel vs. Guzik (Hala Widowskowo – Sportowa w Koszalinie).
 • 13 października 2018 – Fame MMA 2: Rafonix vs. Magical (Hala Arena w Poznaniu).
 • 30 marca 2019 – Fame MMA 3: IsAmU vs. DeeJayPallaside (Atlas Arena w Łodzi)
 • 22 czerwca 2019 – Fame MMA 4: Linkimaster vs. Lil Masti (Hala Sportowa w Częstochowie).
 • 26 października 2019 – Fame MMA 5: Bonus BGC vs. Najman (Ergo Arena – Gdańsk/Sopot)
 • 28 marca 2020 – Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster (Hala Sportowa w Częstochowie).
 • 5 września 2020 – Fame MMA 7: Popek vs. Stifler (DoubleTree by Hilton w Łodzi).
 • 21 listopada 2020 – Fame MMA 8: Dubiel vs. Blonsky (Studio Klubu Wytwórnia w Łodzi).
 • 6 marca 2021 – Fame MMA 9: Let’s Play: Wardęga vs Blonsky (DoubleTree by Hilton w Łodzi).
 • 15 maja 2021 – Fame MMA 10: Don Kasjo vs. Parke (DoubleTree by Hilton w Łodzi).
 • 2 października 2021 – Fame MMA 11: Fight Club (Arena Gliwice)
 • 20 listopada 2021 – Fame MMA 12: Don Kasjo vs. Polish Zombie (Ergo Arena – Gdańsk/Sopot)
 • 26 marca 2022 – Fame MMA 13: Nitro vs. Unboxall (Arena Gliwice)
 • 14 maja 2022 – Fame MMA 14: Gimper vs. Tromba (Tauron Arena w Krakowie)
 • 26 sierpnia 2022 – Fame MMA 15: Zemsta (Atlas Arena w Łodzi)
 • 5 listopada 2022 – Fame MMA 16: Dubiel vs Trombka (Arena Gliwice)
 • 3 lutego 2023 – Fame MMA 17: Ferrari vs Łaszczyk (Tauron Arena Kraków)
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x