MMA News

wszystko związane ze światem MMA

HIGH League Grand Prix: Marcin El Testosteron Najman

HIGH League Grand Prix Marcin El Testosteron Najman

HIGH League Grand Prix Marcin El Testosteron Najman

Marcin Najman, nazywany “ojcem chrzestnym polskich freak-fightów“, powraca do ringu, aby wziąć udział w HIGH League Grand Prix. Jest to cykl turniejów, w których zawodnicy walczą w różnych kategoriach wagowych. Najman, mistrz Europy w WKU (World Kickboxing and Karate Union), jest gotowy na nowe wyzwania i już został potwierdzony jako pierwszy uczestnik tegorocznego turnieju.

Jednakże, pytanie, kto będzie jego rywalem, pozostaje otwarte i odpowiedź poznamy podczas losowania, które odbędzie się wkrótce. Bez wątpienia, fani walk na żywo czekają z niecierpliwością na to wydarzenie.

Pierwszy etap HIGH League Grand Prix odbędzie się już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków, podczas HIGH League 7. Będzie to doskonała okazja dla kibiców, aby zobaczyć walkę Najmana i innych zawodników z bliska i poczuć na własnej skórze atmosferę szalonych, sportowych zmagań.

O co chodzi w HIGH League Grand Prix?

Ośmiu zawodników, jeden cel – zostać zwycięzcą turnieju z udziałem największych legend freak-fightów. Tym razem historia będzie pisana na naszych oczach, a mistrz zostanie zapamiętany na lata. Walki turnieju będą odbywać się na zasadach MMA, w limicie czasowym trzech rund po trzy minuty (3×3) i bez limitu wagowego. W gronie uczestników znajdą się największe gwiazdy światowego freak-fightu.

  1. Marcin “El Testosteron” Najman
  2. TBA
  3. TBA
  4. TBA
  5. TBA
  6. TBA
  7. TBA
  8. TBA

Pierwszy etap HIGH League Grand Prix, czyli ćwierćfinały, odbędą się podczas HIGH League 7, a półfinały na HIGH League 8. Wielki finał zostanie rozegrany na HIGH League 9. Zwycięzca zostanie pierwszym, historycznym mistrzem turniejowym HIGH League, a poza tytułem czeka na niego wyjątkowa nagroda, której szczegóły zostaną podane wkrótce.

Na HIGH League 7, obok czterech ćwierćfinałów, odbędą się także wyjątkowe superfighty, w których wezmą udział największe gwiazdy ligi. Śledź media społecznościowe HIGH League, aby być na bieżąco z informacjami.

Bilety na HIGH League 7: Grand Prix są już dostępne w sprzedaży na Eventim.pl. Organizacja powraca do TAURON Areny Kraków po gali HIGH League 2, która odniosła sprzedażowy sukces i została wyprzedana na kilka dni przed wydarzeniem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x