MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Zapowiedź GROMDA 14: Prawo Ulicy – W imię zasad

Zapowiedź GROMDA 14 Prawo Ulicy W imię zasad

Zapowiedź GROMDA 14 Prawo Ulicy W imię zasad

Całe swoje życie zdobywasz swoją reputację… to prawo ulicy. A życie jest krótkie więc oto parę rad…. jedna z nich to taka, że czasem trzeba komuś dać w japę żeby się chłop ogarnął. W brutalnych walkach na gołe pięści wszystko zaczyna się na ulicy. To ona buduje psyche. Sprawdza twardość twojej szczęki. Kształtuje charakter i zdecydowanie uczy…

Vasyl, samotny wilk głodny zemsty. Po złamaniu szczęki ziółkowi, ubiciu bad boya, krwawej zadymie, niesamowitym i wyrównanym starciu z DON DIEGO. Oldschoolowy łamacz kości, hardy uliczny rozrabiaka i znany z ciętej riposty śmieszek. Czas przypomnieć się… miejskiej dżungli.

Zamykacz boksera SPEJSON, zakapior dzielnicy CYCU, postrach osiedla KOALA, wyszkolony laweciarz BUŁA oraz uliczni wojownicy MANIU i ARCZI. 6 nowych twardych bijoków… a to jeszcze nie cała świeża krew.

Chuligan i ostry ulicznik. KAJFASZ wraca do gry!. Charakterny chłopak z pasją i twardą szczęką. Zawsze w pierwszym rzędzie, walczący do końca co pokazał w starciu z legendą walk ulicznych bez zasad. Kierujący się prostymi, ulicznymi zasadami. A jedna z nich mówi jasno… szanuj ziomka swego i nie pożądaj kobity jego.

Się wjeżdza. Duża łapa, duża klata czyli SPEJSON. Miłośnik siłowni, rekordzista boksera i zaprawiony magazynier. Ponad 50 stoczonych walk w kickboxingu i niezliczona ilość ulicznych awantur i solówek. Zresztą jak księga ulicy mówi: “Kto na ustawce pierwszy spenia, ten nie ma prawa wsiadać do Szerszenia.”

Prawie dwumetrowy gigant z krnąbrnego osiedla czyli KOALA. Bomba w łapie, która niejednego pyskacza utuliła do snu. Zaprawiony w ulicznych solówkach i rozwiązywaniu blokowych debat. Boks to całe jego życie, a sport wyciągnął go z błędów młodości. Jak poradzi sobie kolejny olbrzym na GROMDZIE? Czas sprawdzić czy wielkie serducho pompuje równie mocny zapał do walki.

Przystojny drań i pieszczoszek fanów czyli GOAT. Po szybkim znokautowaniu topowego ulicznika KOTS jak kultowy One-Punch Mickey, odpala bitne turbiny w drodze do walki o pas mistrzowski GROMDA. Gotowy rozwalić kolejnych mocnych zakapiorów i rozpętać krwawą awanturę. Kto stanie tym razem na drodze polskiego Tong Po?

3-krotny mistrz walk na gołe pięści czyli Luke “LOOSE CANNON” Atkin. Brytyjski champion, postrzeleniec z twierdzy York oraz nokautujący traveller z najszybszym KO na wyspach (zaledwie 7 sekund). Zahartowany awanturnik nocnych klubów oraz mocny rzemieślnik konkretnej awantury. Chce walczyć z najlepszymi bijokami z Polski, aby otrzymać szansę i zgarnąć kolejny mistrzowski pas.

Po piekielnie krwistej i dzikiej solówie z legendarnym ŁAZAREM, SCAREFACE odpala turbo, zaciska piąchy… gotowy na kolejne ostre zderzenie. Jedno jest pewne kto na niego trafi będzie miał duży ból szczęki i obniżoną ilość juchy.

Król ulicznych walk i dziki chuligan czyli SAVAGE. Prawdziwy fighterski diabeł, który nie wymięka na robocie. Legenda podziemnych ustawek nagrzany na najlepszych polskich bijoków. Czas zaznaczyć swoje miejsce w szeregu i dać ponownie krwawą jatkę.

Kto ustrzeli najbrutalniejszy nokaut, poleje najwięcej juchy, a dla kogo będzie to bardzo bolesny piątkowy wieczór?

GROMDA 14: Prawo ulicy już 8 września.

8.09.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x