MMA News

wszystko związane ze światem MMA

GROMDA. LIROY: Podwórko i ulica to są gołe pięści

GROMDA. LIROY Podwórko i ulica to są gołe pięści

GROMDA. LIROY Podwórko i ulica to są gołe pięści

Polski raper, producent muzyczny, przedsiębiorca i polityk – to jedynie kilka z ról, w jakie wciela się Piotr Marzec, znany powszechnie jako Liroy. Jego wpływ na polską kulturę muzyczną i społeczeństwo jest niezaprzeczalny, jednak to, co sprawia, że jego opowieści są tak wyjątkowe, to chęć dzielenia się doświadczeniami z lat, które dla wielu z nas wydają się już odległą przeszłością – z latami 90-tymi.

Liroy, artysta z wieloma obliczami, zdecydował się podzielić z nami swoimi wspomnieniami, zwłaszcza tymi związanych z latami 90-tych. To była dekada, która w Polsce była okresem przełomowym – po upadku komunizmu, kraj otwierał się na zmiany i nowości. Liroy z chęcią dzieli się swoim punktem widzenia na te czasy, skupiając się na aspektach życia społecznego, kultury ulicy i zasadach, które panowały w tamtych czasach.

Jednym z kluczowych tematów, które Liroy porusza, jest kwestia szacunku i praw ulicy. W opowieściach rapera widoczne są różnice między tamtymi czasami a dzisiejszymi realiami społecznymi. W latach 90-tych, jak mówi Liroy, “kiedyś były zasady takie jak coś powiedziałeś to tak miało być… dzisiaj jak coś powiedziałeś to po prostu powiedziałeś“. To wyraźne odniesienie do kultury szacunku i solidarności, która wówczas kształtowała relacje międzyludzkie. Porachunki rozwiązywane były w sposób bezpośredni, a wspólnota osiedlowa pilnowała swoich ludzi, tworząc swoistą strukturę oparcia i wsparcia.

Liroy nie tylko opowiada o lat 90-tych, ale również zwraca uwagę na zmiany, które zaszły od tamtego czasu. Wskazuje na to, że dzisiejsza rzeczywistość jest inna niż ta sprzed kilkudziesięciu lat. Wspomina, że “dzisiaj to jest popieprzone”, co stanowi odbicie tego, że współczesny świat może wydawać się bardziej chaotyczny i mniej oparty na prostych zasadach i wartościach.

GROMDA 14 08.09.2023 – LIVE on PPV on https://gromda.tv

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

GROMDA: Walki na gołe pięści
Nie ma miękkiej gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x