MMA News

wszystko związane ze światem MMA

[video] Popek i Matheo prezentują oficjalny utwór gali GROMDA 14: PRAWO ULICY

Popek x Matheo GROMDA oficjalny utwór

Popek x Matheo GROMDA oficjalny utwór

Polska organizacja Gromda Fight Club, znana z promowania walk bokserskich na gołe pięści, szykuje się na kolejną niezwykłą galę. 8 września 2023 roku odbędzie się GROMDA 14: PRAWO ULICY, a jednym z najważniejszych elementów promowania tego wydarzenia będzie oficjalny utwór stworzony przez dwóch utalentowanych artystów – Popeka i Matheo.

Gromda Fight Club powstała w 2020 roku w Pionkach i od tego czasu zyskała olbrzymią popularność w świecie sportów walki. Organizacja wyróżnia się nietypowymi zasadami, gdzie walki toczą się na ringu o wymiarach 4×4 metry, bez kategorii wagowych. Każda walka składa się z 4 rund trwających po 2 minuty, z jednominutową przerwą. Jeśli walka nie zostanie rozstrzygnięta po tych rundach, następuje tzw. runda dodatkowa, bez limitu czasowego, aby wyłonić zwycięzcę.

Popek i Matheo, uznani raper i producent muzyczny, połączyli swoje talenty, aby stworzyć oficjalny utwór dla GROMDA 14: PRAWO ULICY. Ich współpraca obiecuje być niezwykle ekscytująca i pasjonująca dla fanów zarówno sportów walki, jak i muzyki.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia i wysłuchania tego wyjątkowego utworu oraz do śledzenia wydarzenia GROMDA 14, które przyniesie niezapomniane emocje i widowisko na ringu Gromda Fight Club.

premiera klipu zaplanowana na godzinę 18:00 we wtorek 25 lipca 2023 r.

Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 WRZEŚNIA. Czas na kolejny krwawy piątek. Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy. Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry!

Paweł Ryszard Mikołajuw, znany jako Popek, to wszechstronny artysta – polski raper, wokalista, muzyk, aktor oraz zawodnik MMA i bokser. Zyskał popularność jako członek zespołów Firma od 2001 roku i Gang Albanii w latach 2014-2017.

Mateusz Paweł Schmidt, znany pod pseudonimem Matheo, to polski raper i utalentowany producent muzyczny. Już od 1998 roku związał się z muzyką, początkowo działając w składzie AFP (Art Future Projekt), gdzie rozpoczęła się jego przygoda z rapem. Jego obecność na galach Konfrontacji Sztuk Walki w roli kompozytora oprawy muzycznej dodaje im dodatkowej dynamiki i emocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x