MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Blisko 600 zawodników zawalczy na 6. Mistrzostwach MMA w Warszawie

Blisko 600 zawodnikow zawalczy na 6. Mistrzostwach MMA w Warszawie

Blisko 600 zawodnikow zawalczy na 6. Mistrzostwach MMA w Warszawie

Na szósty turniej z cyklu Mistrzostw MMA, przygotowany przez Stowarzyszenie MMA Polska, zarejestrowało się blisko 600 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Zakończyły się zapisy na 6. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 580 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Jest to najlepszych wynik frekwencji dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Podczas najbliższych zawodów, młodzi fighterzy będą rywalizować w kategoriach juniorów (18-21 lat) i seniorów, powyżej 21. roku życia. W zawodach wezmą również udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia.

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 4 marca. Turniej zostanie zorganizowany w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie.

6. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. 12 czerwca 2021 roku odbył się tu pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA. Wydarzenie przyciągnęło do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 9 kwietnia 2022 roku Stowarzyszenie ponownie pojawiło się w Warszawie. Były to 3. Mistrzostwa MMA, a wzięło w nich udział blisko 300 młodych fighterów.

6. Mistrzostwa MMA są pierwszym turniejem zaplanowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska na rok 2023.

Lista startowa na 6. Mistrzostwa MMA dostępna jest na stronie Stowarzyszenia:

https://turniej.mmapolska.org/lista-startowa/19/list

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x