MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Fame Friday Arena 2: Stories (official trailer)

FAME FRIDAY ARENA 2 STORIES OFFICIAL TRAILER

FAME FRIDAY ARENA 2 STORIES OFFICIAL TRAILER

FAME FRIDAY ARENA 2 to zderzenie różnych światów i różne historie do opowiedzenia. Każda z nich jest inna… Data 29 września będzie miała wyjątkowe znaczenie dla fanów sportów walki w Polsce, ponieważ w szczecinskiej NETTO ARENA odbędzie się druga edycja Fame Friday Arena, organizowana przez FAME MMA. To wydarzenie od dawna było marzeniem organizatorów, którzy zawsze chcieli zawitać do tętniącego sportami walki Szczecina.

FAME MMA przygotowało mocną kartę walk gali Fame Friday Arena #2. Jednym z najbardziej oczekiwanych pojedynków tego wydarzenia będzie rewanż PREZESA FEN z BOXDEL w formule K-1. Paweł Jóźwiak nie może się doczekać okazji do wyrównania rachunków po pierwszym, krwawym starciu w klatce rzymskiej. Czy będzie gotowy na jeszcze lepszego Boxdela w wersji 2.0?

Na tej samej gali zobaczymy także debiut Ostrego, który znany jest z ekipy Czajnika w FORMULE – BOKS, MAŁE RĘKAWICE, NO TIME LIMIT. Mimo braku doświadczenia, nie boi się stanąć na przeciwko dużo bardziej doświadczonego Crushera, który jest zmotywowany do odkucia się po ostatnich porażkach.

Josef Bratan, który w poprzedniej edycji FAME FRIDAY ARENA zrobił spore wrażenie, teraz zmierzy się z DOUBLE CHAMPEM – Wiewiórem w formule K-1.

Oprócz tych pojedynków, na gali możemy się spodziewać wielu innych konfliktów i emocjonujących starć. Starcie między Polakiem a Tańculą, których konflikt narodził się na jednym z ostatnich wydarzeń CAGE, zapowiada się jako kolejne zacięte starcie.

Inny interesujący pojedynek to starcie między Alanem a Zadorą, który jest japońskim drwalem i debiutuje w FAME MMA.

Będzie także debiut Brylantynki, która stawia sobie za cel wyrzucenie Fagaty z internetowego mainstreamu.

MMA mozesz typowac w Fortunie

Oprócz wymienionych, na gali wystąpią także zawodnicy takimi jak Zabielski, Sutonator, Lisek, Daro Lew, Mandzio, Karolek, Endi i Roger. Wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco, a fani sportów walki nie mogą się już doczekać tego spektaklu.

Jeśli jesteście pasjonatami sportów walki, koniecznie zarezerwujcie sobie ten termin i przekonajcie się, kto wyjdzie zwycięsko z pojedynków na Fame Friday Arena #2. Będzie to wydarzenie, którego nie możecie przegapić!

Fame Friday Arena 2 – Karta walk

 • Piotr Lisek vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk

Srebrny medalista i czterokrotny brązowy medalista Halowych Mistrzostw Świata w skoku o tyczce oraz Halowy Mistrz Europy. Ponadto, zajął czwarte miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Jest również multimedalistą i rekordzistą Polski.

Zanim Piotr zabierze się za ostre przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024, już 29 września zadebiutuje w oktagonie FAME w formule MMA i zmierzy się z nieustraszonym królem dżungli, Daro Lwem.

 • Marcin “Xayoo” Majkut vs Marcin “Rafonix” Krasucki (K-1, małe rękawice)

Rafonix od wielu miesięcy zaczepia Xayoo, mając pretensje do samego Marcina i jego Xayoo Industries. Słynny “GALAFAJTER” nie miał zamiaru tolerować szpileczek Zeja i zarzucał mu między innymi celowe robienie pod górkę, poprzez np. planowanie streamów dokładnie w dzień powrotu Rafonixa, czy sugerowanie, że ten “skończy na magazynie”… Te i inne sytuacje prowadzą do słów Krasuckiego, wypowiedzianych na jednym ze streamów: “Xayoo to mój wróg publiczny NUMER JEDEN”.

7 sekund – tyle zajęło Hejterowi znokautowanie Rafonixa na HYPE, a w pobicie właśnie tego rekordu celuje Majkut. Xayoo odpowiadał nie raz – według niego Krasucki ma “urojenia”, “skończoną karierę” i “kompleks Xayoo”… Na pomysł walki już 15 miesięcy temu mówił, że Rafonixa może “sprać tu i teraz”, a ostatnio rzucił tyle wyzwisk, że ciężko o zacytowanie każdego z nich. Według niego to łatwa okazja na dodanie go do listy: Nitro, Konopskyy, Franio i podbicie sobie rekordu na 4-0.

Rafonix chciał walki w MMA. Niestety po ciężkich negocjacjach musiał przyjąć warunki Xayoo, bo ten na razie nie planuje startów w tej formule. Panowie zmierzą się więc w K-1 w małych rękawicach. Który z Marcinów wygra? Underdog Rafonix, czy faworyzowany – zarówno przez fanów jak i bukmacherów – Xayoo?

 • Filip Zabielski vs Robert “Sutonator” Pasut

Gratka dla fanów freakfightów. Po jednej stronie mamy Filipa Zabielskiego, którego wizytówką jest słynna, oktagonowa presja, pozbawiona jakiejkolwiek kalkulacji. Niektórzy nazwą to cepeliadą, inni… planem! Efekt jest zawsze taki sam – MOCNE BOMBY i SHOW. Z drugiej strony Sutonator, który na mikrofonie – tak jak Zabielski w klatce – kroków w tył stawiać nie będzie. Krążą plotki, że drugie tyle, co na treningi, poświęca na research przed programami.

Ostatnio Robert przyznał ironicznie, że cieszy go wizja pożegnania się ze światem, którego przyszłością jest Zabielski. Oczywiście Sutonator nie tylko dużo gada. W klatce widzieliśmy go już 3-krotnie i za każdym razem fundował nam wyjątkowe emocje. Na to samo liczymy 29 września. BETCLIC szanse rozkłada niemalże po równo.

 • Kacper Błoński vs “Megaostry” (boks, małe rękawice)

Tego jeszcze nie było. Boks, małe rękawice, No Time Limit. Do takiej formuły potrzeba dwóch KOZAKÓW – tak na pewno trzeba nazwać Ostrego, którego w debiucie NIE INTERESUJĄ PÓŁŚRODKI. Reprezentant ekipy Czajnika w ogóle nie boi się Błońskiego, dla którego będzie to już 6 starcie w oktagonie FAME. Wszyscy doskonale pamiętamy krwawą batalię Kacpra z Marcinem Dubielem NO TIME LIMIT w rzymskiej klatce, kiedy po 18 minutach Crusher musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Błoński był przekonany, że gdyby były tam 3 rundy… Resztę znacie. Sprawdzimy, czy słowa Ostrego – “No Time Limit nie jest dla niego” okażą się prawdziwe.

 • Paweł Jóźwiak vs Michał “Boxdel” Baron 2 (K-1 małe rękawice)
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka (K-1, małe rękawice)
 • Agata “Fagata” Fąk vs Martyna “Brylantynka” Janusz (K-1, małe rękawice)
 • Alan Kwieciński vs Dominik Zadora
 • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski (K-1, małe rękawice)
 • Adrian “Polak” Polański vs Arkadiusz Tańcula
 • Andrzej “Endi” Czysz vs Roger Salla

#famemma #famefridayarena2 #ffa2

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x