MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Jestem gotów! – Daniel Dubois w najnowszym video przed Usyk vs Dubois

JESTEM GOTÓW! Daniel Dubois w najnowszym video przed Usyk vs Dubois

JESTEM GOTÓW! Daniel Dubois w najnowszym video przed Usyk vs Dubois

“Mam już dość gadania. Trenowałem ciężko i wycierpiałem swoje. Cokolwiek się wydarzy… jestem gotów.” – mówi Daniel Dubois

26 sierpnia na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu odbędzie się niezapomniane pięściarskie wydarzenie, które stanie się najważniejszym pojedynkiem w historii polskich ringów. O tytuł mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej zawalczą Oleksander Usyk i Daniel Dubois. To będzie starcie gigantów, które nie tylko zapowiada niezwykłą walkę, ale także ma szansę zjednoczyć fanów boksu z Ukrainy i Polski. Bilety dostępne w serwisie ebilet.pl

Oleksander Usyk, będący niekwestionowanym mistrzem kategorii junior ciężkiej, zapoczątkował swoją błyskawiczną karierę na polskim ringu siedem lat temu, kiedy to zdobył pas WBO w walce z Krzysztofem Głowackim. Teraz wraca do Polski, by zdobyć kolejny, ostatni brakujący mu tytuł – pas WBC, który jest w posiadaniu Tysona Fury’ego, również mistrza linearnego.

Jego rywal, 25-letni Daniel “Dynamit” Dubois, jest o 11 lat młodszy od Usyka, ale już ma na swoim koncie imponujący rekord 19 zwycięstw (18 przez nokaut) i tylko jedną porażkę z Joe Joyce’em. Brytyjczyk zdobył pas WBA Regular w walce z Trevorem Bryanem, a następnie skutecznie go obronił. Jest to zawodnik pełen młodzieńczego zapału i determinacji, gotowy podbić świat boksu.

Obaj pięściarze przed walką wyrazili swoje emocje i szacunek dla siebie nawzajem. Usyk, mając w pamięci swoje wcześniejsze zwycięstwo na polskim gruncie, podziękował Polakom za ich wsparcie dla Ukrainy i wyraził nadzieję na kolejne zjednoczenie się i umocnienie przyjaźni obu narodów. Z kolei Dubois nie ukrywał swojego podekscytowania przed szansą stoczenia pojedynku z tak wielkim mistrzem jak Usyk, jednocześnie zapowiadając, że wróci do Wielkiej Brytanii z tytułami.

To nie tylko starcie dwóch niezwykle utalentowanych bokserów, ale również walka o kolejne pasy mistrzowskie, które jeszcze bardziej podkręca atmosferę tego pojedynku. Galę boksu K2 Promotions we współpracy z Knockout Promotions i Skill Challenge Promotions można określić jako sportowe święto, na które wszyscy fani pięściarstwa czekają z niecierpliwością.

Pojedynek Usyk vs Dubois już teraz zapowiada się jako walka na równi gigantów, pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Każdy z pięściarzy ma swoje zalety, każdy idzie po swoje marzenia i cele. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Odpowiedź poznamy 26 sierpnia na stadionie Tarczyński Arena, gdzie cały świat boksu będzie śledził to historyczne starcie.

Trzymajmy kciuki za naszych bohaterów i czekajmy na tę niezapomnianą galę boksu, która na długo zapadnie w pamięci fanów sportu. Walka Usyk vs Dubois to nie tylko pojedynek o tytuły mistrza świata, ale także wydarzenie, które łączy kulturę, narody i pasję do boksu. Będzie to prawdziwe święto sportu i emocji, które nie można przegapić! Bilety dostępne w serwisie https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/usyk-vs-dubois

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x