MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Karta walk Fame MMA 20 oraz turniej K-1 o 2 miliony złotych

Karta walk Fame MMA 20 oraz turniej K 1 o 2 miliony złotych

Gala FAME 20, która odbędzie się 10 lutego w krakowskiej Tauron Arenie., zapowiada się głośno i krwawo. Organizatorzy przygotowali dla kibiców bogatą kartę walk, na której znalazły się zarówno pojedynki w formule MMA, jak i K-1.

Turniej K-1 o 2 miliony złotych

Jedną z najważniejszych atrakcji gali będzie turniej K-1 o 2.000.000 złotych. Wziąć w nim udział ma 8 zawodników, którzy zostaną wylosowani do par. Przegrany w pierwszej rundzie odpadnie z turnieju, a zwycięzca zmierzy się z wygranym z drugiej pary. Metodą eliminacji dojdziemy do wielkiego finału, który odbędzie się w ramach main eventu gali FAME 20.

W co-main evencie gali FAME 20 dojdzie do rewanżu między Michałem “Boxdelem” Baronem a Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Panowie spotkali się już raz w klatce FAME MMA, w 2022 roku. Wówczas zwyciężył Baron, ale Życiński uważa, że zasłużył na wygraną.

Przed zbliżającym się wydarzeniem sportowym FAME 20, organizatorzy zdradzają kulisy i szczegóły tego spektakularnego turnieju, który w historii polskich freak fightów zapisuje się jako niepowtarzalne wydarzenie. Przewidziane na pulę 2 milionów złotych starcia, zapowiadają emocje na najwyższym poziomie, a fanów sztuk walki czeka prawdziwa uczta widowiska.

Wielki Turniej K-1 o 2 000 000 PLN zgromadzi aż ośmiu charakterystycznych zawodników z rodziny FAME, gotowych stanąć do walki o wyjątkową pulę nagród. Wśród uczestników tego epickiego starcia znaleźli się tacy weterani jak Polak, Ferrari, Tańcula, Malczyński, Filipek, Josef Bratan, Krycha oraz Wiewiór. To starcie, które zapowiada się nie tylko jako sportowe wydarzenie, lecz także jako spektakularne show, w którym każdy pojedynek niesie ze sobą nieprzewidywalne emocje.

Przebieg turnieju jest niezwykle dynamiczny, eliminacyjny, a jednocześnie pełen niespodzianek. Wylosowane pary turniejowe utworzą cztery walki w pierwszej turze, gdzie zasada jest prosta – przegrany odpada, a zwycięzca przechodzi do kolejnego etapu. Całość prowadzi do wielkiego finału, który jednocześnie stanowi Main Event gali FAME 20. Zawodnicy, aby zdobyć zwycięstwo, muszą stawić czoła aż trzem pojedynkom. Pierwsze i drugie spotkanie to 1 runda trwająca 5 minut, natomiast finał to aż 3 rundy po 3 minuty. Emocje sięgają zenitu, a kibice mogą być pewni, że na ringu zobaczą nie tylko walkę, lecz prawdziwe widowisko.

Poza epickim turniejem, gala FAME 20 zapewnia również inne niezwykłe starcia. Co-main eventem wieczoru będzie rewanż pomiędzy BOXDEL a KASJO, którzy po dwóch latach ponownie spotkają się na ringu, gotowi zrewanżować się za wcześniejsze starcie. To pojedynek, który przyciągnie uwagę fanów sztuk walki, obiecując zaciętą rywalizację i pełne emocji starcie.

Walką wieczoru jest starcie Michała “Boxdel” Barona z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, które z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich miłośników sportów walki. Przeciwnicy, którzy od dłuższego czasu utrzymywali atmosferę konfrontacji, teraz zmierzą się na ringu, aby rozstrzygnąć swoje sporu. Karta walk FAME 20 prezentuje także inne, równie emocjonujące starcia, takie jak pojedynek Marcin “Xayoo” Majkut vs. Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk czy Alan Kwieciński vs. Michał “Wampir” Pasternak.

Cała gala obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem, które w historii polskich freak fightów zapisze się jako przełomowe i wyjątkowe. Warto śledzić losy turnieju i przygotować się na widowisko, które dostarczy adrenaliny i emocji na najwyższym poziomie. Fantastyczny skład walk oraz ogromna pula nagród sprawiają, że FAME 20 z pewnością przyciągnie uwagę fanów sportów walki.

Karta walk FAME 20:

 • Main event: Finał turnieju
 • Co-main event:Michał “Boxdel” Baron vs Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 • Co-main event:Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Marcin “Xayoo” Majkut
 • II Półfinał turnieju
 • I Półfinał turnieju
 • Alan Kwieciński vs Michał Pasternak
 • Jakub Kosecki vs Łukasz “Tuszol” Tuszyński
 • IV walka ćwierćfinału turnieju
 • III walka ćwierćfinału turnieju
 • II walka ćwierćfinału turnieju
 • I walka ćwierćfinału turnieju

Uczestnicy turnieju na FAME 20:

 • Amadeusz “Ferrari” Roślik
 • Adrian “Polak” Polański
 • Krystian “Profesor Wilczur” Wilczak
 • Dawid Malczyński
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
 • Josef Bratan
 • Filip “Filipek” Marcinek
 • Arkadiusz Tańcula

“Oto rozkład jazdy na nadchodzące FAME 20

Przedstawiamy WIELKI TURNIEJ K-1 o 2 000 000 PLN, w którym wystąpi aż 8 najbardziej charakterystycznych zawodników z rodziny FAME! Już niebawem wylosujemy pary turniejowe, które łącznie utworzą 4 walki w pierwszej turze

Przegrany odpada, a zwycięzca stoczy walkę z wygranym z drugiej pary. Metodą eliminacji dotrzemy do wielkiego FINAŁU TURNIEJU i jednocześnie MAIN EVENTU gali FAME 20! Zawodnicy będą mieli do przetrwania aż 3 pojedynki!

Pierwsze i drugie spotkanie to 1 runda trwająca 5 minut oraz co najważniejsze: FINAŁ, który potrwa 3 rundy po 3 minuty! Szykujcie się, bo będą leciały iskry!

Wszystkie walki jednego wieczoru. Wojownicy, którzy zgodzili się na tak epickie wyzwanie i będą uczestniczyć w losowaniu to: Polak, Ferrari, Tańcula, Malczyński, Filipek, Josef Bratan, Krycha oraz Wiewiór. Aczkolwiek, to nie wszystko…

Tego wieczoru nie zabraknie również klasycznych konfrontacji w oktagonie FAME. Pewien konflikt przekuł się w konfrontację ponad dwa lata temu…

Przyszedł czas na rewanż obu Panów. BOXDEL vs KASJO zagoszczą w karcie jako co-main event gali FAME 20! Mówi się, że czas leczy rany… A to oznacza jedno – powrót króla!

Michał fizycznie to totalnie inna osoba, niż dwa lata temu i chciałby pokazać królowi, co potrafią jego nogi w K-1. Tutaj nie będzie taryfy ulgowej. Catchweight 95 kg i to bez żadnej tolerancji!

Miało być bicie Disa, a będzie bicie Lwa

Dotąd niepokonany Xayoo, podchodzi do swojego piątego pojedynku w FAME! Czy potężny Daro, który zdeklasował rywala Marcinowi sprzed nosa, pokona równie dobrze jego nieskazitelny rekord?

Żądny krwi Wampir nie dogadał się na warunki z Don Diego (tak, nam również jest przykro), ale za to z odsieczą przychodzi Alanik! Natomiast Tuszol i Kosecki zapowiadają mocną bitkę w klatce. Czy piłkarzowi uda się pokonać potężnego członka TuBungee?

Szykuje się zjawiskowa gala, przepełniona ostrymi starciami, a w tym z pewnością krwawym i emocjonującym turniejem o górę pieniędzy

Wpadajcie na eBilet i ujrzyjcie to widowisko na własne oczy

To wciąż nie wszystko… Czas, start”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.