MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Pięściarze w formule MMA na gali Marcina Najmana 30 stycznia 2021

Aż trzy sensacyjne debiuty znakomitych bokserów/bokserek zawodowych w mma na mojej pożegnalnej gali VIP-MMA 30 stycznia 2021.
Więcej szczegółów wkrótce

“Pożegnalna gala będzie galą pełnowymiarową, czyli zrobimy sześć-siedem pojedynków. Damy szansę młodym zawodnikom, ale mamy też zamiar gościć u nas naprawdę znakomitych zawodników MMA. Co do rywala. Na dziś odezwało się do mnie dwóch zawodników, których poważnie rozważam. Szymon Wrzesień, pseudonim “Taxi Złotówa”, który wygrał z Bonusem BGC, ale odezwał się również brat Szymona Kołeckiego. Kołecki to również opcja, którą biorę bardzo serio pod uwagę. Do połowy grudnia będzie już wszystko jasne. Te nazwiska gwarantują dużo emocji w walce ze mną. Co ważne – sędziowanie tej gali oddaję w ręce Mirka Oknińskiego. On będzie sędzią ringowym i będzie organizował skład sędziowski.” – napisła w mediach społecznościowych Marcin Najman

https://twitter.com/MarcinNajman/status/1335648106583613442
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x