MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Prime Show MMA: Zadyma karta walk

19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala Prime Show MMA, za organizację której odpowiedzialni są m.in, Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba czyli osoby związane z organizacją FEN oraz Kasjusz Kasjo Życiński.

Karta walk Prime Zadyma:

  • Marek “Lord Kruszwil” Kruszel vs Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak
  • Jaś Kapel vs Ziemowit Kossakowski
  • Mateusz Murański vs TBA
  • Paweł Tyburski vs TBA
  • Dawid “Ambro” Ambroziak vs Adrian Cios
  • Sebastian ”Ztrolowany” Nowak vs Jakub “HeCmAn” Rygiel
  • Adam Soroko vs Damian “Stifler” Zduńczyk
  • Julia “Queen of the Black” Pelc vs Karolina Dumała
  • Adrian “Meduza” Salamon vs Dawid Narożny
  • Jacek Murański vs Tomasz “Strachu” Oświeciński (niepotwierdzone)

Co wiemy o głównych postaciach PR1ME: Zadyma?

Julia Pelc to kontrowersyjna youtuberka, która od kilku lat prowadzi kanał na YT pod nazwą “Queen of the Black”. Karolina Dumała to była dziewczyna Kruszwila czyli Marka Kruszela. Marek “Lord Kruszwil” Kruszel to najpopularniejszy do niedawna youtuber. razem z Łukaszem “Kamerzystą” Wawrzyniakiem pobijali rekordy wyświetleń na polskim Youtube. Po zakończeniu współpracy Kruszwila z Kamerzystą, ich popularność spadła. Jaś Kapela to lewicowy arysta i dziennikarz. Jego przeciwnikiem będzie dziennikarz Ziemowit Piast Kossakowski, który prezentuje odmienne niż Kapela poglądy. Adrian ”Medusa” Salamon to popularny Youtuber, w przeszłości znany z tzw. “śmeiesznych telefonów”. Brał udział w galach Fame MMA. Dawid Narożny to kompozytor, wokalista i autor tekstów popularnego zespołu disco-polo ”Piękni i Młodzi”. Kasjusza Króla, Don Kasjo czyli Kasjusza Życińskiego znamy przede wszystkim z konfliktów i pojedynków Fame MMA z Normanem Parke, Marcinem Najmanem, czy ostatnio Marcinem Wrzoskiem. Adam Soroko jest znany z turnieju The War III a szczególnie z wywiadów, które udzielił po walce. Sebastian Nowak to youtuber, zajmujący się na kanale YT pod nazwą “Ztrollowany” grami komputerowymi. Pana Jacka Murańskiego i syna Mateusza Murańskiego żyjącym w świecie o którym nie mamy pojęcia, przedstawiać nie trzeba. Jakub ”Hecmana” Rygiel znany jest udziału w gali pojedynków na liście (lub plaskacze) czyli Punch Down. Tomasz “Strachu” Oświeciński znany jest z filmów Patryka Vegi oraz z serialu M jak Miłość. W 2018 zadebiutował w klatce MMA na gali KSW w pojedynku z Popkiem. Adriana Ciosa poznaliśmy dzięki udziale w galach Najmana VIPMMA, natomiast Dawida “Ambro” Ambroziaka z udziału w galach FAME MMA.

Co to są Freak Fighty?

Termin Freak MMA w wolnym tłumaczeniu oznacza szalone walki. Obecnie jest o nich bardzo głośno w Polsce za sprawą pojedynków celebrytów na takich galach jak KSW, czy FEN. Na naszym podwórku powstała nawet oddzielna organizacja, która organizuje tylko walki cele brytów i znanych internetowych osobistości- FAME MMA. Jednak Freak fighty cieszą się nie mniejszą popularnością również za oceanem oraz w Azji. W gruncie rzeczy, właściwie każdy z największych światowych organizacji zorganizowała do tej pory przynajmniej kilka takich pojedynków na swoich galach.

Dlaczego Freak Fighty są popularne?

Dlaczego profesjonalne organizacje są chętne do zatrudniania i organizowania walk pomiędzy amatorami lub półamatorami? Cóż, odpowiedzią na takie pytanie są oczywiście pieniądze. Celebryci, internetowe gwiazdy, muzycy, oraz generalnie ludzie, którzy znajdują się w centrum zainteresowania publicznego, są niemalże gwarancją zapewnienia dużego zainteresowania gal na której wystąpią. Pomimo tego, że ich poziom w dużym stopniu odbiega od tego, co reprezentują największe gwiazdy organizacji, dużo większa liczba osób wybierze się na hale żeby oglądnąć walki, lub zakupi PPV po to żeby oglądać swojego idola, lub ulubionego muzyka.

Kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA: Zadyma?

Pierwsza gala organizacji Don Kasjo pod nazwą Prime: Zadyma odbędzie się 19 lutego 2022 roku

Gdzie odbędzie się gala Prime Show MMA: Zadyma?

Gala odbędzie się w lutym w łódzkiej Atlas Arenie

Kto walczy na gali Prime Show MMA: Zadyma?

Na gali zobaczymy między innymi Murańskich, Soroko, Meduze, Stiflera, Kruszwila, Kamerzystę i Jasia Kapelę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x