MMA News

wszystko związane ze światem MMA

To nie emeryci czy celebryci. Najlepsi z najlepszych czyli Gromda 17: Don Diego vs Balboa 2

Gromda 17 Don Diego vs Balboa 2 już 31 maja 2024

To nie emeryci czy celebryci. Nie odgrzewamy starych kotletów na jeszcze starszym oleju. Najlepsi z najlepszych. Obaj w gazie i w swoim primie zarówno wiekowym jak i sportowym. GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2. Wielki i wyczekiwany rewanż. DON DIEGO chce postawić kropkę nad i, a BALBOA odebrać mu pas mistrzowski GROMDA.

DON DIEGO. Mistrz GROMDA. The Baddest Motherf*cker in the Game. Niepokonany i… bezapelacyjnie najlepszy bijok walk na gołe pięści. Miłośnik karcenia chuliganów i samozwańczych bad-boyów. Boogieman dla dzielnicowych oprychów i wyszczekanych bamberów.
Pęka ręka, pęka szczęka… ale on nigdy nie wymięka.

BALBOA. Król nokautu walk na gołe pięści. Polski Rocky, który kładzie jednym ciosem bitnych olbrzymów. Pogromca króla i legendy ulicznych walk bez zasad KOTS. Człowiek z gór, krwiożercy drapieżnik i bezlitosny egzekutor.
Głodny zemsty, zmierzający po to czego pragnie… i według niego mu się należy.

GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2 już 31 MAJA!

  • PIĄTEK – 31 MAJA – 31.05.2024
  • NA ŻYWO w PPV na GROMDA.tv

Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów DON DIEGO ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty BALBOĄ.

Rewanżowe starcie na które czekają wszyscy kibice sportów walki, zwłaszcza gołych pięści. Szanse 50/50. Gołe piąchy, walka do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.