MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Diablo vs Tańcula. Znamy kartę walk gali FAME MMA 19

Fame MMA 19 – karta walk 

Fame MMA 19 – karta walk 

Nadchodzi kolejna emocjonująca gala Fame MMA, która odbędzie się w TAURON Arena Kraków. Tym razem do oktagonu wkroczy znany i utytułowany zawodnik Krzysztof “Diablo” Włodarczyk. Po zaproszeniu Arkadiusza Tańculi do pojedynku, Krzysztof odpowiedział jednoznacznie “sprawdzam”, co zapowiada interesującą walkę.

W co-main evencie zobaczymy pojedynek pomiędzy Franciszkiem “FRANIO” Rusieckim a Marcinem “XAYOO” Majkutem. Obaj zawodnicy przystąpią do walki w limicie wagowym 79 kg, mimo że bliżej im do kategorii półciężkiej. Czy któryś z nich odejmie tron Królowi Twitch’a?

Na gali Fame MMA czekają nas również dwa potężne rewanże. Piotr “Tybori” Tyburski zmierzy się ponownie z Tomaszem “Zadyma” Gromadzkim, aby wyjaśnić, kto jest lepszy w MMA i dokończyć temat z FFA #01. Polish Zombie zmierzy się natomiast z Szelim, aby udowodnić, że pierwsza walka to tylko “wypadek przy pracy”.

To jednak nie wszystko! Na gali powróci Sebastian Fabijański, który ma niezamkniętą sprawę z Filipkiem, oraz Robert Karas, który stawi czoła Kubie Nowaczkiewiczowi w boksie w małych rękawicach. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć też pojedynek pomiędzy dwoma topowymi trenerami – Przemkiem Szyszką i Norbertem Daszkiewiczem. Będzie to prawdziwe show dla fanów MMA.

Nie zapomniano także o pojedynku kobiet – Sheeya zmierzy się z Dominiką Rybak, obie zawodniczki mają ambitne plany i myślą o pasie mistrzowskim, ale aby to osiągnąć, muszą wyeliminować wszystkie rywalki.

Gala Fame MMA rozpocznie się pojedynkiem pomiędzy Natana “Bogiem Estetyki” Marcoń a Mariuszem “Hejterem” Słońskim. To będzie prawdziwa nap#$%@alanka na wiatraki i doskonałe otwarcie wieczoru.

Mamy więc sporo emocji i niezwykłych pojedynków do oczekiwania na gali Fame MMA w TAURON Arena Kraków. Fanów sportów walki czekają niezapomniane wrażenia, a zawodnicy zapewne dostarczą widowiska na najwyższym poziomie.

Diablo vs Tancula. Znamy karte walk gali FAME MMA 19

Fame MMA 19 – karta walk 

  • Arkadiusz Tańcula vs Krzysztof “Diablo” Włodarczyk / MMA
  • Franciszek “Franio” Rusiecki vs Marcin “Xayoo” Majkut / K-1, małe rękawice
  • Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś / Boks, małe rękawice
  • Sebastian Fabijański vs Marcin “Filipek” Marcinek / K-1, małe rękawice
  • Piotr “Tybori” Tyburski vs Tomasz “Zadyma” Gromadzki 2 / MMA
  • Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr “Szeli” Szeliga 2 / K-1, małe rękawice
  • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz / MMA
  • Dominika Rybak vs Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk / MMA
  • Natan “Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz “Hejter” Słoński / K-1, małe rękawice
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x