MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Michał Pasternak vs Piotr Szeliga na gali Fame MMA 18

Michal Pasternak zawalczy z Piotrem Szeliga na gali Fame MMA 18

Michal Pasternak zawalczy z Piotrem Szeliga na gali Fame MMA 18

Przed nami nie lada emocje! Piotr “Szeli” Szeliga nie zamierza spocząć na laurach i kontynuuje swoją walkę, mając na celu zdobycie kolejnego skalpu. Po swoim ostatnim zwycięstwie nad Zombiakiem, teraz stanie naprzeciwko niebezpiecznego Wampira, czyli Michała Pasternaka – członka ekipy ebeebe z popularnego kanału na Youtube oraz zawodowego fightera.

Walka odbędzie się w klatce FAME i będzie to starcie na zasadach K-1, z małymi rękawicami oraz trzema rundami po trzy minuty każda. Obaj zawodnicy nie ukrywają swojej chęci do walki i z pewnością zrobią wszystko, by zwyciężyć.

Jednak to nie jedyny powód, dla którego Szeliga jest tak zdeterminowany w swoim występie. Chodzi także o pewną warszawską szatnię, której losy będą decydowały się w okolicach walki. Szeli walczy więc nie tylko o kolejne zwycięstwo, ale także o pewien cel poza klatką.

Będzie to z pewnością pojedynek na wysokim poziomie, pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Kibice mogą spodziewać się niesamowitych emocji i widowiskowych wyczynów. Gala FAME MMA 18 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, w sobotę 20 maja 2023

Karta walk gali FAME MMA 18

  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel*
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński
  • Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta Linkiewicz
  • Michał Pasternak vs Piotr Szeliga
  • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski?
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x