MMA News

wszystko związane ze światem MMA

ORLEN Paliwa Głównym Sponsorem 33. Gali Knockout Boxing Night w Białymstoku

ORLEN Paliwa Głównym Sponsorem 33. Gali Knockout Boxing Night w Białymstoku

ORLEN Paliwa Głównym Sponsorem 33. Gali Knockout Boxing Night w Białymstoku

Nowym partnerem Gali Knockout Boxing Night w Białymstoku została spółka ORLEN Paliwa, która od wielu lat utrzymuje pozycję lidera na rynku hurtowej sprzedaży paliw, oferując szeroki asortyment produktów wysokiej jakości dla klientów biznesowych.

Podjęta współpraca stanowi kontynuację naszego wieloletniego zaangażowania we wsparciu projektów i wydarzeń sportowych. Nasze działania sponsoringowe nie tylko pozwalają nam budować pozytywny wizerunek, ale także są wyrazem naszej odpowiedzialności wobec społeczności i otoczenia. Galę Knockout Boxing Night widzimy jako doskonałą okazję do promowania wartości sportu, zdrowego trybu życia oraz wsparcia talentów” – powiedział Janusz Kogut, Prezes Zarządu ORLEN Paliwa.

W walce wieczoru 33. Gali Knockout Boxing Night, która odbędzie się 24 lutego w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku zmierzą się Kamil Szeremeta (18-2, 10 KO) z Abelem Miną (8-1, 4 KO). Kibice w Białymstoku zobaczą także m.in. powrót na ring notowanego w czołówce światowych rankingów wagi średniej Fiodora Czerkaszyna oraz kolejny występ 2-krotnego byłego Mistrza Świata, Krzysztofa Diablo Włodarczyka, jednego z najwybitniejszych polskich pięściarzy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.